Collection:

Sexual Health

  • Intt Oral Sex Spray Deep Throat Mouth & Throat 12 Ml
    -42%

    Intt Oral Sex Spray Deep Throat Mouth & Throat 12 Ml

    Regular price €7,30 60,83 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €12,48
    You are saving: -€5,18
    60,83 € / 100ml
  • Pjur Basic Silicone Lubricant 100 Ml
    -17% Promo FD

    Pjur Basic Silicone Lubricant 100 Ml

    Regular price €10,69 10,69 € / 100ml
    Sale price €10,69 Regular price €12,95
    You are saving: -€2,26
    10,69 € / 100ml
  • Durex Real Feel Condoms 24 units + Perfect Connection Lubricant 50 ml
    -19%

    Durex Real Feel Condoms 24 units + Perfect Connection Lubricant 50 ml

    Regular price €30,20 15,1 € / 1ud
    Sale price €30,20 Regular price €37,46
    You are saving: -€7,26
    15,1 € / 1ud
  • Xpower Penis Development Cream Penis Size & Volume 60 Ml
    -38%

    Xpower Penis Development Cream Penis Size & Volume 60 Ml

    Regular price €16,70 27,83 € / 100ml
    Sale price €16,70 Regular price €26,84
    You are saving: -€10,14
    27,83 € / 100ml
  • Satisfyer Vibrator Hot Lover Vibrator
    -21% Promo FD

    Satisfyer Vibrator Hot Lover Vibrator

    Regular price €40,10 40,1 € / 1ud
    Sale price €40,10 Regular price €50,64
    You are saving: -€10,54
    40,1 € / 1ud
  • Pjur Med Repairing Lubricant 100 Ml
    -25%

    Pjur Med Repairing Lubricant 100 Ml

    Regular price €9,30 9,3 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €12,46
    You are saving: -€3,16
    9,3 € / 100ml
  • Pjur Original Silicone Lubricant 1000 Ml
    -45%

    Pjur Original Silicone Lubricant 1000 Ml

    Regular price €78,70 7,87 € / 100ml
    Sale price €78,70 Regular price €143,53
    You are saving: -€64,83
    7,87 € / 100ml
  • Durex Invisible Extra Lubricated 12 Condoms + Perfect Connection Lubricant 50 ml
    -16%

    Durex Invisible Extra Lubricated 12 Condoms + Perfect Connection Lubricant 50 ml

    Regular price €21,10 10,55 € / 1ud
    Sale price €21,10 Regular price €25,06
    You are saving: -€3,96
    10,55 € / 1ud
  • Shunga The Divine Art Of Oral Pleasure
    -38%

    Shunga The Divine Art Of Oral Pleasure

    Regular price €13,80 13,8 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €22,23
    You are saving: -€8,43
    13,8 € / 1ud
  • Now Maca Andina 500 Mg , 100 caps
    -19%

    Now Maca Andina 500 Mg , 100 caps

    Regular price €24,73 0,25 € / 1ud
    Sale price €24,73 Regular price €30,53
    You are saving: -€5,80
    0,25 € / 1ud
  • Mia Vienna Double Pleasure Licking + Vibrating Egg
    -35%

    Mia Vienna Double Pleasure Licking + Vibrating Egg

    Regular price €25,30 25,3 € / 1ud
    Sale price €25,30 Regular price €39,15
    You are saving: -€13,85
    25,3 € / 1ud
  • Nalone Dragon Black Prostate Stimulator
    -27% Promo FD

    Nalone Dragon Black Prostate Stimulator

    Regular price €32,99 32,99 € / 1ud
    Sale price €32,99 Regular price €44,96
    You are saving: -€11,97
    32,99 € / 1ud
  • Lelo Soraya 2 Deep Rose
    -40% Promo FD

    Lelo Soraya 2 Deep Rose

    Regular price €148,50 148,5 € / 1ud
    Sale price €148,50 Regular price €248,60
    You are saving: -€100,10
    148,5 € / 1ud
  • Intimina Sanitising Cleanser, 75 ml
    -43%

    Intimina Sanitising Cleanser, 75 ml

    Regular price €9,90 13,2 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €17,35
    You are saving: -€7,45
    13,2 € / 100ml
  • My Size Pro 45 Mm 36 Units Condoms
    -16%

    My Size Pro 45 Mm 36 Units Condoms

    Regular price €22,20 0,62 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €26,33
    You are saving: -€4,13
    0,62 € / 1ud
  • Control Chocolate, 12 pieces
    -17%

    Control Chocolate, 12 pieces

    Regular price €7,80 0,65 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,37
    You are saving: -€1,57
    0,65 € / 1ud
  • Finissimo Senso Control, 12 pieces
    -25%

    Finissimo Senso Control, 12 pieces

    Regular price €7,30 0,61 € / 1ud
    Sale price €7,30 Regular price €9,79
    You are saving: -€2,49
    0,61 € / 1ud
  • Mia Amalfi Double Pleasure Suction + Up And Down
    -31%

    Mia Amalfi Double Pleasure Suction + Up And Down

    Regular price €28,30 28,3 € / 1ud
    Sale price €28,30 Regular price €41,21
    You are saving: -€12,91
    28,3 € / 1ud
  • Nanami Water Based Lubricant Strawberry 150 Ml
    -44%

    Nanami Water Based Lubricant Strawberry 150 Ml

    Regular price €3,90 2,6 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €7,00
    You are saving: -€3,10
    2,6 € / 100ml
  • Durex Ride & Tease Multi-Purpose Stimulator Vibrator
    -37% Oportunidades

    Durex Ride & Tease Multi-Purpose Stimulator Vibrator

    Regular price €55,10 55,1 € / 1ud
    Sale price €55,10 Regular price €87,49
    You are saving: -€32,39
    55,1 € / 1ud
  • Ynsadiet Sense Vigor Forte , 30 capsules
    -14%

    Ynsadiet Sense Vigor Forte , 30 capsules

    Regular price €20,65 0,69 € / 1ud
    Sale price €20,65 Regular price €23,95
    You are saving: -€3,30
    0,69 € / 1ud
  • Lelo Soraya 2 Aqua
    -40% Promo FD

    Lelo Soraya 2 Aqua

    Regular price €148,50 148,5 € / 1ud
    Sale price €148,50 Regular price €248,60
    You are saving: -€100,10
    148,5 € / 1ud
  • Latetobed Vibrating Egg With Remote Control Pink
    -29% Promo FD

    Latetobed Vibrating Egg With Remote Control Pink

    Regular price €9,20 9,2 € / 1ud
    Sale price €9,20 Regular price €12,95
    You are saving: -€3,75
    9,2 € / 1ud
  • Id Pleasure Exciting Lubricant 130Ml
    -36%

    Id Pleasure Exciting Lubricant 130Ml

    Regular price €10,70 8,23 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €16,73
    You are saving: -€6,03
    8,23 € / 100ml
  • Pjur Back Door Anal Water Lubricant 100ml
    -43% Promo FD

    Pjur Back Door Anal Water Lubricant 100ml

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €17,05
    You are saving: -€7,35
    9,7 € / 100ml
  • Soria Natural Precutes , 60 caps
    -10% Promo FD

    Soria Natural Precutes , 60 caps

    Regular price €26,99 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,99 Regular price €29,99
    You are saving: -€3,00
    0,45 € / 1ud
  • Control Nature Forte, 12 Units
    -22%

    Control Nature Forte, 12 Units

    Regular price €7,00 0,58 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,95
    You are saving: -€1,95
    0,58 € / 1ud
  • Platanomelon Hot Effect Lubricant, 50 ml
    -11% Promo FD

    Platanomelon Hot Effect Lubricant, 50 ml

    Regular price €8,00 16,0 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €8,99
    You are saving: -€0,99
    16,0 € / 100ml
  • Satisfyer Vibrator Big Heat G Spot Vibrator
    -5% Promo FD

    Satisfyer Vibrator Big Heat G Spot Vibrator

    Regular price €41,40 41,4 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €43,63
    You are saving: -€2,23
    41,4 € / 1ud
  • Addicted Toys Anal Massager Black Vibration
    -10% Promo FD

    Addicted Toys Anal Massager Black Vibration

    Regular price €22,90 22,9 € / 1ud
    Sale price €22,90 Regular price €25,44
    You are saving: -€2,54
    22,9 € / 1ud