Collection:

Sexual Health

  • Durex Natural Lubricant 100 ml
    -13%

    Durex Natural Lubricant 100 ml

    Regular price €12,00 12,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €13,77
    You are saving: -€1,77
    12,0 € / 100ml
  • Unilatex Condoms Red/Straw Condoms 144 units
    -40%

    Unilatex Condoms Red/Straw Condoms 144 units

    Regular price €11,30 0,08 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €18,68
    You are saving: -€7,38
    0,08 € / 1ud
  • Eros-Art Pompeii Intimate Stimulating Oil for Women
    -18%

    Eros-Art Pompeii Intimate Stimulating Oil for Women

    Regular price €14,99 29,98 € / 100ml
    Sale price €14,99 Regular price €18,31
    You are saving: -€3,32
    29,98 € / 100ml
  • Bijoux Slow Sex Oral Sex Strips
    -5%

    Bijoux Slow Sex Oral Sex Strips

    Regular price €9,86 9,86 € / 1ud
    Sale price €9,86 Regular price €10,42
    You are saving: -€0,56
    9,86 € / 1ud
  • Isdin Woman Isdin Hydrogel Lubricant 30 Ml
    -5%

    Isdin Woman Isdin Hydrogel Lubricant 30 Ml

    Regular price €11,50 38,33 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €12,11
    You are saving: -€0,61
    38,33 € / 100ml
  • Intt Vibrating Liquid Vibrator Strawberry Aroma 15ml
    -49%

    Intt Vibrating Liquid Vibrator Strawberry Aroma 15ml

    Regular price €9,10 0,61 € / 1ud
    Sale price €9,10 Regular price €17,77
    You are saving: -€8,67
    0,61 € / 1ud
  • Joydivision Aquaglide Lubricant 1000 Ml
    -12%

    Joydivision Aquaglide Lubricant 1000 Ml

    Regular price €36,90 3,69 € / 100ml
    Sale price €36,90 Regular price €41,71
    You are saving: -€4,81
    3,69 € / 100ml
  • Eros-Art Penis Enlargement Cream 50 Ml
    -26%

    Eros-Art Penis Enlargement Cream 50 Ml

    Regular price €8,70 17,4 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €11,77
    You are saving: -€3,07
    17,4 € / 100ml
  • Andro Medical Curvature Peyronie's Disease Treatment
    -5% Promo FD

    Andro Medical Curvature Peyronie's Disease Treatment

    Regular price €21,52 21,52 € / 1ud
    Sale price €21,52 Regular price €22,63
    You are saving: -€1,11
    21,52 € / 1ud
  • Joydivision Aquaglide Lubricant 200 Ml.
    -4%

    Joydivision Aquaglide Lubricant 200 Ml.

    Regular price €16,99 8,5 € / 100ml
    Sale price €16,99 Regular price €17,79
    You are saving: -€0,80
    8,5 € / 100ml
  • K-Y Sterile Lubricating Gel 82 Gr
    -9%

    K-Y Sterile Lubricating Gel 82 Gr

    Regular price €8,12 9,9 € / 100gr
    Sale price €8,12 Regular price €8,91
    You are saving: -€0,79
    9,9 € / 100gr
  • Cobeco - Cbl Anal Lubricant 1000Ml
    -8%

    Cobeco - Cbl Anal Lubricant 1000Ml

    Regular price €17,30 1,73 € / 100ml
    Sale price €17,30 Regular price €18,76
    You are saving: -€1,46
    1,73 € / 100ml
  • Inverma Men Stop Stop Retardant Cream
    -29%

    Inverma Men Stop Stop Retardant Cream

    Regular price €10,80 10,8 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €15,22
    You are saving: -€4,42
    10,8 € / 1ud
  • Joydivision Eropharm Men's Retardant Spray 30Ml
    -9%

    Joydivision Eropharm Men's Retardant Spray 30Ml

    Regular price €17,00 56,67 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €18,58
    You are saving: -€1,58
    56,67 € / 100ml
  • Eros Power Line Retardant Gel Concentrate 30 Ml
    -29%

    Eros Power Line Retardant Gel Concentrate 30 Ml

    Regular price €12,61 42,03 € / 100ml
    Sale price €12,61 Regular price €17,68
    You are saving: -€5,07
    42,03 € / 100ml
  • Cobeco - Cbl Latex Safe Water Based Lubricant 1000 Ml
    -36%

    Cobeco - Cbl Latex Safe Water Based Lubricant 1000 Ml

    Regular price €16,50 1,65 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €25,88
    You are saving: -€9,38
    1,65 € / 100ml
  • Eros Classic Line Retardant Spray Level 3
    -32%

    Eros Classic Line Retardant Spray Level 3

    Regular price €9,00 9,0 € / 1ud
    Sale price €9,00 Regular price €13,18
    You are saving: -€4,18
    9,0 € / 1ud
  • Eros Care Delay Lubricant 30 Ml
    -20% Promo FD

    Eros Care Delay Lubricant 30 Ml

    Regular price €9,80 32,67 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €12,31
    You are saving: -€2,51
    32,67 € / 100ml
  • Sasmar Conceive Plus Lubricant, 8 Single Dispenser Applicators
    -14% Promo FD

    Sasmar Conceive Plus Lubricant, 8 Single Dispenser Applicators

    Regular price €20,50 20,5 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €23,90
    You are saving: -€3,40
    20,5 € / 1ud
  • Andro Medical Andropenis Gold
    -41%

    Andro Medical Andropenis Gold

    Regular price €176,60 176,6 € / 1ud
    Sale price €176,60 Regular price €298,89
    You are saving: -€122,29
    176,6 € / 1ud
  • Eros Classic Line Super Concentrated Silicone Lubricant 1000Ml
    -35% Promo FD

    Eros Classic Line Super Concentrated Silicone Lubricant 1000Ml

    Regular price €56,40 5,64 € / 100ml
    Sale price €56,40 Regular price €86,65
    You are saving: -€30,25
    5,64 € / 100ml
  • Hot Rhino Retardant Cream 30Ml
    -43%

    Hot Rhino Retardant Cream 30Ml

    Regular price €10,50 35,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €18,27
    You are saving: -€7,77
    35,0 € / 100ml
  • Shunga Toko Cherry Aroma Lubricant
    -28%

    Shunga Toko Cherry Aroma Lubricant

    Regular price €10,10 10,1 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €14,03
    You are saving: -€3,93
    10,1 € / 1ud
  • Hot Rhino Retardant Spray 10Ml
    -38% Promo FD

    Hot Rhino Retardant Spray 10Ml

    Regular price €10,50 105,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €16,90
    You are saving: -€6,40
    105,0 € / 100ml
  • Hot Retardant Cream, 50Ml
    -12% Promo FD

    Hot Retardant Cream, 50Ml

    Regular price €21,99 43,98 € / 100ml
    Sale price €21,99 Regular price €24,94
    You are saving: -€2,95
    43,98 € / 100ml
  • Control Nature, 3 Units
    -42%

    Control Nature, 3 Units

    Regular price €1,60 0,53 € / 1ud
    Sale price €1,60 Regular price €2,74
    You are saving: -€1,14
    0,53 € / 1ud
  • Intt Ejaculation Delay Gel 15 Ml
    -41%

    Intt Ejaculation Delay Gel 15 Ml

    Regular price €8,10 54,0 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €13,83
    You are saving: -€5,73
    54,0 € / 100ml
  • Pjur Original 100 Ml
    -17%

    Pjur Original 100 Ml

    Regular price €10,80 10,8 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €13,03
    You are saving: -€2,23
    10,8 € / 100ml
  • My Size Pro 64 Mm 36 Units Condoms
    -17%

    My Size Pro 64 Mm 36 Units Condoms

    Regular price €22,00 0,61 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €26,53
    You are saving: -€4,53
    0,61 € / 1ud
  • Durex Natural Condoms, For Comfort & Safety, 3 Condoms
    -39%

    Durex Natural Condoms, For Comfort & Safety, 3 Condoms

    Regular price €1,80 1,8 € / 1ud
    Sale price €1,80 Regular price €2,95
    You are saving: -€1,15
    1,8 € / 1ud