Collection:

Digestive disorders

  • Bequisa Intbeq 60 Capsules
    -16% Promo FD

    Bequisa Intbeq 60 Capsules

    Regular price €14,20 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,75
    0,24 € / 1ud
  • Bequisa Florabeq 60 Capsules
    -15% Promo FD

    Bequisa Florabeq 60 Capsules

    Regular price €14,49 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,49 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,46
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Adelgaslim Block 60Cap.
    -13% Promo FD

    Dietmed Adelgaslim Block 60Cap.

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €27,94
    You are saving: -€3,64
    0,41 € / 1ud
  • Estel-Farma Glucomannan 100Caps
    -34% Promo FD

    Estel-Farma Glucomannan 100Caps

    Regular price €26,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €40,32
    You are saving: -€13,62
    0,27 € / 1ud
  • Waydiet Natural Products Regucol 30 Capsules
    -8% Promo FD

    Waydiet Natural Products Regucol 30 Capsules

    Regular price €17,10 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €18,50
    You are saving: -€1,40
    0,57 € / 1ud
  • Mensan Sodium Bicarbonate 375Gr.
    -32% Promo FD

    Mensan Sodium Bicarbonate 375Gr.

    Regular price €5,70 1,52 € / 100gr
    Sale price €5,70 Regular price €8,43
    You are saving: -€2,73
    1,52 € / 100gr
  • Deiters Basics Digest 50 Capsules
    -28% Promo FD

    Deiters Basics Digest 50 Capsules

    Regular price €15,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €20,94
    You are saving: -€5,84
    0,3 € / 1ud
  • Xsihay Lactose 30Comp.
    -34%

    Xsihay Lactose 30Comp.

    Regular price €15,63 15,63 € / 1ud
    Sale price €15,63 Regular price €23,80
    You are saving: -€8,17
    15,63 € / 1ud
  • Trepatdiet Echinaid , 60 capsules
    -18% Promo FD

    Trepatdiet Echinaid , 60 capsules

    Regular price €29,20 0,49 € / 1ud
    Sale price €29,20 Regular price €35,40
    You are saving: -€6,20
    0,49 € / 1ud
  • Dismag Natural Magnesium Salts , 250 g
    -21%

    Dismag Natural Magnesium Salts , 250 g

    Regular price €8,40 3,36 € / 100gr
    Sale price €8,40 Regular price €10,57
    You are saving: -€2,17
    3,36 € / 100gr
  • Dietmed Gastromil , 20 tablets
    -5% Promo FD

    Dietmed Gastromil , 20 tablets

    Regular price €6,10 6,1 € / 1ud
    Sale price €6,10 Regular price €6,43
    You are saving: -€0,33
    6,1 € / 1ud
  • Mayla Pharma Colonvert Rapid , 20 sachets
    -17%

    Mayla Pharma Colonvert Rapid , 20 sachets

    Regular price €26,70 1,34 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €32,11
    You are saving: -€5,41
    1,34 € / 1ud
  • Farline Gas Supplement, 60 capsules
    -25% Promo FD

    Farline Gas Supplement, 60 capsules

    Regular price €8,39 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,39 Regular price €11,19
    You are saving: -€2,80
    0,14 € / 1ud
  • Serra Pamies Bicarbonate of Soda Serra, 180 g
    -5%

    Serra Pamies Bicarbonate of Soda Serra, 180 g

    Regular price €3,20 1,78 € / 100gr
    Sale price €3,20 Regular price €3,37
    You are saving: -€0,17
    1,78 € / 100gr
  • Eno Active, 10 sachets of 5 g
    -31%

    Eno Active, 10 sachets of 5 g

    Regular price €4,50 90,0 € / 100gr
    Sale price €4,50 Regular price €6,48
    You are saving: -€1,98
    90,0 € / 100gr
  • Natural Health Enzyprolin Dygezyme Digestive Protector, 60 capsules
    -36% Promo FD

    Natural Health Enzyprolin Dygezyme Digestive Protector, 60 capsules

    Regular price €6,40 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €10,00
    You are saving: -€3,60
    0,11 € / 1ud
  • Nutrinat Evolution Berberine Optim, 60 capsules
    -19% Promo FD

    Nutrinat Evolution Berberine Optim, 60 capsules

    Regular price €20,01 0,33 € / 1ud
    Sale price €20,01 Regular price €24,78
    You are saving: -€4,77
    0,33 € / 1ud
  • Nutrinat Evolution Gastric Optim, 30 capsules
    -23%

    Nutrinat Evolution Gastric Optim, 30 capsules

    Regular price €9,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €12,90
    You are saving: -€3,00
    0,33 € / 1ud
  • Rediflux Pro, 12 sticks
    -13% Promo FD

    Rediflux Pro, 12 sticks

    Regular price €8,70 0,73 € / 1ud
    Sale price €8,70 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,29
    0,73 € / 1ud
  • Redigest Pro, 30 capsules
    -25%

    Redigest Pro, 30 capsules

    Regular price €7,50 0,25 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €9,95
    You are saving: -€2,45
    0,25 € / 1ud
  • Redilax Pro Neutral, 14 sticks
    -24% Promo FD

    Redilax Pro Neutral, 14 sticks

    Regular price €7,60 0,54 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €9,99
    You are saving: -€2,39
    0,54 € / 1ud
  • Triconatur Collvital Probilac Plus, 30 Sachets
    -12% Promo FD

    Triconatur Collvital Probilac Plus, 30 Sachets

    Regular price €23,80 0,79 € / 1ud
    Sale price €23,80 Regular price €27,06
    You are saving: -€3,26
    0,79 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiolact Comp., 30 sachets
    -19%

    Symbiopharm Symbiolact Comp., 30 sachets

    Regular price €33,70 1,12 € / 1ud
    Sale price €33,70 Regular price €41,36
    You are saving: -€7,66
    1,12 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbioflor 1 drops, 50 ml
    -7%

    Symbiopharm Symbioflor 1 drops, 50 ml

    Regular price €21,50 43,0 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,16
    You are saving: -€1,66
    43,0 € / 100ml
  • Dietmed Ulcylori , 30 capsules
    -21%

    Dietmed Ulcylori , 30 capsules

    Regular price €21,70 0,72 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €27,48
    You are saving: -€5,78
    0,72 € / 1ud
  • Aspolvit Antioxidant Forte 60 capsules
    -12% Promo FD

    Aspolvit Antioxidant Forte 60 capsules

    Regular price €15,39
    Sale price €15,39 Regular price €17,49
    You are saving: -€2,10
  • Aboca Neobianacid, 70 Tablets
    -25%

    Aboca Neobianacid, 70 Tablets

    Regular price €18,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €24,90
    You are saving: -€6,20
    0,27 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes
    -19%

    Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes

    Regular price €12,00 0,4 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,90
    0,4 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 20 Envelopes
    -16%

    Aboca Neobianacid, 20 Envelopes

    Regular price €10,80 0,54 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,80
    You are saving: -€2,00
    0,54 € / 1ud