Collection:

Digestive disorders

  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29% Promo FD

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 capsules

    Regular price €25,60 0,28 € / 1ud
    Sale price €25,60 Regular price €36,14
    You are saving: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18% Promo FD

    Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml

    Regular price €15,60 7,8 € / 100ml
    Sale price €15,60 Regular price €18,94
    You are saving: -€3,34
    7,8 € / 100ml
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.

    Regular price €5,30 7,07 € / 100gr
    Sale price €5,30 Regular price €6,15
    You are saving: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare , 250 ml

    Regular price €22,20 8,88 € / 100ml
    Sale price €22,20 Regular price €28,18
    You are saving: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules

    Regular price €10,00 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €12,73
    You are saving: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6% Promo FD

    Roha-Max 60 g

    Regular price €7,30 12,17 € / 100gr
    Sale price €7,30 Regular price €7,79
    You are saving: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablets

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €9,47
    You are saving: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 gr

    Regular price €14,50 11,15 € / 100gr
    Sale price €14,50 Regular price €15,37
    You are saving: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Robis Higastion , 20 ampoules
    -31%

    Robis Higastion , 20 ampoules

    Regular price €20,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €20,00 Regular price €29,19
    You are saving: -€9,19
    1,0 € / 1ud
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 Capsules

    Regular price €6,30 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €8,21
    You are saving: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Plantis Ginger Eco 50 ml
    -10% Promo FD

    Plantis Ginger Eco 50 ml

    Regular price €9,70
    Sale price €9,70 Regular price €10,74
    You are saving: -€1,04
  • Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml
    -25%

    Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml

    Regular price €11,30
    Sale price €11,30 Regular price €14,97
    You are saving: -€3,67
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 capsules

    Regular price €9,00
    Sale price €9,00 Regular price €13,20
    You are saving: -€4,20
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash , 30 capsules

    Regular price €6,90 0,23 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €9,25
    You are saving: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Pinisan Lax Complex, 60 Capsules
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 Capsules

    Regular price €10,70 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €13,47
    You are saving: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams

    Regular price €15,00 300,0 € / 100gr
    Sale price €15,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, Pack 2x130 gr

    Regular price €28,60 11,0 € / 100gr
    Sale price €28,60 Regular price €30,74
    You are saving: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets

    Regular price €18,70 0,08 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €28,70
    You are saving: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets

    Regular price €29,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €35,00
    You are saving: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,58
    You are saving: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €17,83
    You are saving: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules
    -19%

    Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules

    Regular price €10,00 0,11 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €12,32
    You are saving: -€2,32
    0,11 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Plus , 30 sachets
    -12%

    Nutergia Ergyprotect Plus, 30 sachets

    Regular price €18,90 0,63 € / 1ud
    Sale price €18,90 Regular price €21,52
    You are saving: -€2,62
    0,63 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Conf , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergyprotect Conf , 60 capsules

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €21,94
    You are saving: -€4,44
    0,29 € / 1ud
  • NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes
    -10%

    NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes

    Regular price €12,70 1,06 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €14,11
    You are saving: -€1,41
    1,06 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablets

    Regular price €9,80 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 Sticks

    Regular price €9,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €12,05
    You are saving: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 Tablets

    Regular price €15,10 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €18,36
    You are saving: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 Ml

    Regular price €9,60 3,84 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €14,53
    You are saving: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre

    Regular price €20,50 2,05 € / 100ml
    Sale price €20,50 Regular price €25,68
    You are saving: -€5,18
    2,05 € / 100ml