Collection:

Gut flora supplements

  • Inovance Probiovance J Infant Probiotic 30 ml
    -18% Promo FD

    Inovance Probiovance J Infant Probiotic 30 ml

    Regular price €21,40 71,33 € / 100ml
    Sale price €21,40 Regular price €25,99
    You are saving: -€4,59
    71,33 € / 100ml
  • Profaes4 Immune-C, 14 Envelopes
    -5% Oportunidades

    Profaes4 Immune-C, 14 Envelopes

    Regular price €17,70 1,26 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €18,63
    You are saving: -€0,93
    1,26 € / 1ud
  • Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules
    -24%

    Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules

    Regular price €9,80 0,49 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,95
    You are saving: -€3,15
    0,49 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 capsules

    Regular price €20,50 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €30,15
    You are saving: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35% Promo FD

    Ifigen Floragen , 30 capsules

    Regular price €13,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €20,13
    You are saving: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Adults, 10 Bottles

    Regular price €11,80 11,8 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €19,60
    You are saving: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Bromatech Ramnoselle , 30 capsules
    -17% Promo FD

    Bromatech Ramnoselle , 30 capsules

    Regular price €16,80 0,56 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €20,24
    You are saving: -€3,44
    0,56 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibre , 50 g

    Regular price €5,50 11,0 € / 100gr
    Sale price €5,50 Regular price €9,29
    You are saving: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest , 45 capsules

    Regular price €18,80 0,42 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €21,14
    You are saving: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24% Promo FD

    Egle Immuniflora, 60 Capsules

    Regular price €22,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €29,25
    You are saving: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 5 Infantis , 28 sachets
    -10%

    Bonusan Bacteri 5 Infantis , 28 sachets

    Regular price €39,50 1,41 € / 1ud
    Sale price €39,50 Regular price €43,79
    You are saving: -€4,29
    1,41 € / 1ud
  • NS Florabiotic Pylocontrol 28 Capsules
    -16%

    NS Florabiotic Pylocontrol 28 Capsules

    Regular price €19,20 0,69 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €22,95
    You are saving: -€3,75
    0,69 € / 1ud
  • Casenbiotic Strawberry Flavour 10 tablets
    -7% Promo FD

    Casenbiotic Strawberry Flavour 10 tablets

    Regular price €16,20
    Sale price €16,20 Regular price €17,47
    You are saving: -€1,27
  • 100%Natura Probitec Complet , 30 capsules
    -29% Promo FD

    100%Natura Probitec Complet , 30 capsules

    Regular price €20,00
    Sale price €20,00 Regular price €28,07
    You are saving: -€8,07
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets
    -13%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets

    Regular price €25,80 1,84 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €29,68
    You are saving: -€3,88
    1,84 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets
    -20%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets

    Regular price €48,00 1,71 € / 1ud
    Sale price €48,00 Regular price €59,99
    You are saving: -€11,99
    1,71 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle , 30 capsules
    -12%

    Bromatech Bifiselle , 30 capsules

    Regular price €16,90 0,56 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €19,16
    You are saving: -€2,26
    0,56 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle, 30 Envelopes
    -16%

    Bromatech Bifiselle, 30 Envelopes

    Regular price €16,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €18,95
    You are saving: -€2,95
    0,53 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 capsules
    -18%

    Bromatech Enterelle Plus , 24 capsules

    Regular price €19,10 0,8 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €23,22
    You are saving: -€4,12
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets
    -23%

    Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets

    Regular price €19,10 0,8 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,75
    You are saving: -€5,65
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules
    -26%

    Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules

    Regular price €10,10 0,84 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €13,71
    You are saving: -€3,61
    0,84 € / 1ud
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma , 24 capsules

    Regular price €21,20 0,88 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €24,11
    You are saving: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Cfn Sodig, 60 Capsules
    -20% Promo FD

    Cfn Sodig, 60 Capsules

    Regular price €18,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €22,61
    You are saving: -€4,51
    0,3 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules
    -9% Promo FD

    Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules

    Regular price €18,50 0,62 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €20,25
    You are saving: -€1,75
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets

    Regular price €16,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €22,75
    You are saving: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules
    -23% Promo FD

    Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules

    Regular price €62,30 0,35 € / 1ud
    Sale price €62,30 Regular price €80,98
    You are saving: -€18,68
    0,35 € / 1ud
  • Integralia Lactobacillus Plus, 60 Capsules
    -13% Promo FD

    Integralia Lactobacillus Plus, 60 capsules

    Regular price €14,50 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €16,71
    You are saving: -€2,21
    0,24 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes

    Regular price €10,50 1,75 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,53
    You are saving: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Margan Sibosan , 30 capsules
    -11%

    Margan Sibosan , 30 capsules

    Regular price €35,60 1,19 € / 1ud
    Sale price €35,60 Regular price €39,94
    You are saving: -€4,34
    1,19 € / 1ud
  • Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks
    -37%

    Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks

    Regular price €8,80 0,88 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €14,04
    You are saving: -€5,24
    0,88 € / 1ud