Collection:

Gut flora supplements

  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8% Promo FD

    NS Cispren Forte 6 Sachets

    Regular price €12,40 2,07 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €13,45
    You are saving: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 capsules

    Regular price €46,70 0,78 € / 1ud
    Sale price €46,70 Regular price €61,36
    You are saving: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €41,19
    You are saving: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen Drops, 7 ml

    Regular price €11,50 164,29 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €15,40
    You are saving: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Sakai Intecol , 220 gr
    -14% Promo FD

    Sakai Intecol , 220 gr

    Regular price €16,40 7,45 € / 100gr
    Sale price €16,40 Regular price €18,96
    You are saving: -€2,56
    7,45 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 Sticks

    Regular price €10,90 1,09 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €13,11
    You are saving: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Teoliance Hpi 60 30 capsules
    -16% Promo FD

    Teoliance Hpi 60 30 capsules

    Regular price €37,70 1,26 € / 1ud
    Sale price €37,70 Regular price €44,69
    You are saving: -€6,99
    1,26 € / 1ud
  • Zeus Intes1+ Bac , 90 capsules
    -18%

    Zeus Intes1+ Bac , 90 capsules

    Regular price €93,80 1,04 € / 1ud
    Sale price €93,80 Regular price €113,92
    You are saving: -€20,12
    1,04 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets
    -26%

    Ysonut Inovance Probiovance Instan , 5 sachets

    Regular price €12,40 2,48 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €16,82
    You are saving: -€4,42
    2,48 € / 1ud
  • Biotamed Intestinal Flora, 30 Capsules
    -27%

    Biotamed Intestinal Flora, 30 Capsules

    Regular price €16,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €22,59
    You are saving: -€5,99
    0,55 € / 1ud
  • Biotamed Atb, 10 Capsules
    -20%

    Biotamed Atb, 10 Capsules

    Regular price €10,60 1,06 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €13,31
    You are saving: -€2,71
    1,06 € / 1ud
  • Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules
    -10% Promo FD

    Zeus Dormiben 750 mg, 30 capsules

    Regular price €45,30 1,51 € / 1ud
    Sale price €45,30 Regular price €50,21
    You are saving: -€4,91
    1,51 € / 1ud
  • Zeus Dormiben , 30 capsules
    -10% Promo FD

    Zeus Dormiben , 30 capsules

    Regular price €43,50 1,45 € / 1ud
    Sale price €43,50 Regular price €48,50
    You are saving: -€5,00
    1,45 € / 1ud
  • Zeus Intesty+Bac , 90 capsules
    -24%

    Zeus Intesty+Bac , 90 capsules

    Regular price €93,10 1,03 € / 1ud
    Sale price €93,10 Regular price €121,96
    You are saving: -€28,86
    1,03 € / 1ud
  • Zeus Intesty+Bac , 30 capsules
    -13%

    Zeus Intesty+Bac , 30 capsules

    Regular price €39,10 1,3 € / 1ud
    Sale price €39,10 Regular price €44,84
    You are saving: -€5,74
    1,3 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance I 10 , 30 capsules
    -21%

    Ysonut Probiovance I 10 , 30 capsules

    Regular price €24,89 0,83 € / 1ud
    Sale price €24,89 Regular price €31,52
    You are saving: -€6,63
    0,83 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance S3, 30 Capsules
    -22% Promo FD

    Ysonut Probiovance S3, 30 Capsules

    Regular price €28,00 0,93 € / 1ud
    Sale price €28,00 Regular price €35,69
    You are saving: -€7,69
    0,93 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance Premium , 30 capsules
    -31%

    Ysonut Probiovance Premium , 30 capsules

    Regular price €35,60 1,19 € / 1ud
    Sale price €35,60 Regular price €51,39
    You are saving: -€15,79
    1,19 € / 1ud
  • Ysonut Reduflat , 45 capsules
    -28%

    Ysonut Reduflat , 45 capsules

    Regular price €14,60 0,32 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €20,22
    You are saving: -€5,62
    0,32 € / 1ud
  • -31%

    Yovis IBS 30 Capsules

    Regular price €24,50 0,82 € / 1ud
    Sale price €24,50 Regular price €35,68
    You are saving: -€11,18
    0,82 € / 1ud
  • Yovis Probiotic , 10 capsules
    -34%

    Yovis Probiotic, 10 capsules

    Regular price €9,90 0,99 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €14,90
    You are saving: -€5,00
    0,99 € / 1ud
  • Yovis , 10 bucodispersible sitkcs
    -25%

    Yovis, 10 buccal tablets

    Regular price €12,10 12,1 € / 1ud
    Sale price €12,10 Regular price €16,21
    You are saving: -€4,11
    12,1 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules
    -36%

    Yovis Probiotic Pack, 3 x 10 capsules

    Regular price €28,80 0,96 € / 1ud
    Sale price €28,80 Regular price €44,70
    You are saving: -€15,90
    0,96 € / 1ud
  • Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules
    -35%

    Yovis Probiotic Pack, 2 x 10 capsules

    Regular price €19,40 0,97 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €29,80
    You are saving: -€10,40
    0,97 € / 1ud
  • Yovis Pack, 3 x 10 bucodispersible sitkcs
    -28%

    Yovis Pack, 3 x 10 buccal sticks

    Regular price €35,20 11,73 € / 1ud
    Sale price €35,20 Regular price €48,63
    You are saving: -€13,43
    11,73 € / 1ud
  • Yovis Pack, 2 x 10 bucodispersible sitkcs
    -27%

    Yovis Pack, 2 x 10 buccal sticks

    Regular price €23,70 11,85 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €32,42
    You are saving: -€8,72
    11,85 € / 1ud
  • Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 pearls
    -34%

    Ynsadiet Onasol Vegetal, 275 pearls

    Regular price €17,50 0,06 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €26,65
    You are saving: -€9,15
    0,06 € / 1ud
  • Ynsadiet Aloe Vera Juice 500Ml.
    -5%

    Ynsadiet Aloe Vera Juice 500Ml.

    Regular price €18,10 3,62 € / 100ml
    Sale price €18,10 Regular price €19,05
    You are saving: -€0,95
    3,62 € / 100ml
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome

    Regular price €13,10 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €16,35
    You are saving: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 sticks

    Regular price €10,40 1,04 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €10,95
    You are saving: -€0,55
    1,04 € / 1ud