Collection:

Minerals and Trace Elements

  • Plantapol Glutamine 720 90 Capsules
    -31% Promo FD

    Plantapol Glutamine 720 90 Capsules

    Regular price €19,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €28,82
    You are saving: -€9,02
    0,22 € / 1ud
  • Plantapol Magnesium+B2 With Leucine S/Orange 20Caps Efferves.
    -31% Promo FD

    Plantapol Magnesium+B2 With Leucine S/Orange 20Caps Efferves.

    Regular price €8,00 8,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €11,60
    You are saving: -€3,60
    8,0 € / 1ud
  • Plantapol Vit-Min Complex 60 Tablets
    -27% Promo FD

    Plantapol Vit-Min Complex 60 Tablets

    Regular price €14,60 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €20,09
    You are saving: -€5,49
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Vitahelp Magnesium 375Mg. 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Marnys Vitahelp Magnesium 375Mg. 60 Capsules

    Regular price €12,60 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €16,46
    You are saving: -€3,86
    0,21 € / 1ud
  • Marnys Cod Liver Oil 60Small Pearls
    -19% Promo FD

    Marnys Cod Liver Oil 60Small Pearls

    Regular price €11,10 0,19 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €13,63
    You are saving: -€2,53
    0,19 € / 1ud
  • Marnys Germar Wheat Germ 150Strings
    -22% Promo FD

    Marnys Germar Wheat Germ 150Strings

    Regular price €20,40 0,14 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €26,12
    You are saving: -€5,72
    0,14 € / 1ud
  • Plannatur Omega 3 1000Mg. 60Pearls
    -27% Promo FD

    Plannatur Omega 3 1000Mg. 60Pearls

    Regular price €21,70 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €29,81
    You are saving: -€8,11
    0,36 € / 1ud
  • Plannatur Omega 3 500Mg. 100Pearls
    -25% Promo FD

    Plannatur Omega 3 500Mg. 100Pearls

    Regular price €14,49 0,14 € / 1ud
    Sale price €14,49 Regular price €19,40
    You are saving: -€4,91
    0,14 € / 1ud
  • Plannatur Krill 500Mg. 30Strips
    -28% Promo FD

    Plannatur Krill 500Mg. 30Strips

    Regular price €20,40 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €28,52
    You are saving: -€8,12
    0,68 € / 1ud
  • Integralia Marine Magnesium With Vit. B6 30 Capsules
    -28% Promo FD

    Integralia Marine Magnesium With Vit. B6 30 Capsules

    Regular price €12,50 0,42 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €17,44
    You are saving: -€4,94
    0,42 € / 1ud
  • Integralia Soy Lecithin 1200Mg. 90Pearls
    -35% Promo FD

    Integralia Soy Lecithin 1200Mg. 90Pearls

    Regular price €10,90 0,12 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €16,82
    You are saving: -€5,92
    0,12 € / 1ud
  • Integralia L-Tyrosine 50 Capsules
    -41%

    Integralia L-Tyrosine 50 Capsules

    Regular price €13,96 0,28 € / 1ud
    Sale price €13,96 Regular price €23,60
    You are saving: -€9,64
    0,28 € / 1ud
  • Integralia Chlorella 500Mg. 60 Tablets
    -36% Promo FD

    Integralia Chlorella 500Mg. 60 Tablets

    Regular price €9,20 0,15 € / 1ud
    Sale price €9,20 Regular price €14,40
    You are saving: -€5,20
    0,15 € / 1ud
  • Integralia Vitalina Plus Man 30 Capsules
    -29% Promo FD

    Integralia Vitalina Plus Man 30 Capsules

    Regular price €15,30 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,30 Regular price €21,68
    You are saving: -€6,38
    0,51 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast 280 Tablets
    -45% Promo FD

    Integralia Brewer's Yeast 280 Tablets

    Regular price €5,50 0,02 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €10,04
    You are saving: -€4,54
    0,02 € / 1ud
  • Integralia Moringa + Garcinia Plus 60 Capsules
    -36% Promo FD

    Integralia Moringa + Garcinia Plus 60 Capsules

    Regular price €15,20 0,25 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €23,84
    You are saving: -€8,64
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Skin Care Plus 30 Capsules
    -25%

    Integralia Skin Care Plus 30 Capsules

    Regular price €17,08 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,08 Regular price €22,89
    You are saving: -€5,81
    0,57 € / 1ud
  • Integralia Vitalina Plus Redux 60 Capsules
    -41% Promo FD

    Integralia Vitalina Plus Redux 60 Capsules

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €27,47
    You are saving: -€11,37
    0,27 € / 1ud
  • Integralia L-Methionine 30 Capsules
    -39%

    Integralia L-Methionine 30 Capsules

    Regular price €10,26 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,26 Regular price €16,82
    You are saving: -€6,56
    0,34 € / 1ud
  • Integralia Zinc Plus 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Integralia Zinc Plus 60 Capsules

    Regular price €9,99 0,17 € / 1ud
    Sale price €9,99 Regular price €13,01
    You are saving: -€3,02
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast + Wheat Germ 280 Tablets
    -36%

    Integralia Brewer's Yeast + Wheat Germ 280 Tablets

    Regular price €6,70 0,02 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €10,53
    You are saving: -€3,83
    0,02 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Block Prime 30 Tablets
    -39% Promo FD

    Herbora Diet Prime Block Prime 30 Tablets

    Regular price €19,30 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €31,46
    You are saving: -€12,16
    0,64 € / 1ud
  • Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.
    -7%

    Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.

    Regular price €15,20 15,2 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €16,42
    You are saving: -€1,22
    15,2 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.
    -14% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €6,95
    You are saving: -€0,95
    6,0 € / 1ud
  • Bioserum Reguven Syrup 250Ml.
    -39% Promo FD

    Bioserum Reguven Syrup 250Ml.

    Regular price €18,80 7,52 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €30,58
    You are saving: -€11,78
    7,52 € / 100ml
  • Bioserum Inmunomed 30Comp.
    -39% Promo FD

    Bioserum Inmunomed 30Comp.

    Regular price €13,50 13,5 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €21,96
    You are saving: -€8,46
    13,5 € / 1ud
  • Bioserum Denota 30Cap.
    -38% Promo FD

    Bioserum Denota 30Cap.

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €24,20
    You are saving: -€9,30
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Nanobiotic 20Ml.
    -42%

    Bioserum Nanobiotic 20Ml.

    Regular price €9,50 47,5 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €16,50
    You are saving: -€7,00
    47,5 € / 100ml
  • Nutergia Ergytonil 250Ml.
    -25%

    Nutergia Ergytonil 250Ml.

    Regular price €20,30 8,12 € / 100ml
    Sale price €20,30 Regular price €27,14
    You are saving: -€6,84
    8,12 € / 100ml
  • Gsn Coenzyme Q10 50Mg 60 Tablets
    -10%

    Gsn Coenzyme Q10 50Mg 60 Tablets

    Regular price €10,63 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,63 Regular price €11,81
    You are saving: -€1,18
    0,18 € / 1ud