Collection:

Minerals and Trace Elements

  • Integralia Evening Primrose 200Small Pearls
    -5%

    Integralia Evening Primrose 200Small Pearls

    Regular price €22,25 0,11 € / 1ud
    Sale price €22,25 Regular price €23,42
    You are saving: -€1,17
    0,11 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Block Prime 30 Tablets
    -39% Promo FD

    Herbora Diet Prime Block Prime 30 Tablets

    Regular price €19,30 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €31,46
    You are saving: -€12,16
    0,64 € / 1ud
  • Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.
    -7%

    Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.

    Regular price €15,20 15,2 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €16,42
    You are saving: -€1,22
    15,2 € / 1ud
  • Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.
    -14% Promo FD

    Dietisa (Dielisa) Propolis 20Comp.

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €6,95
    You are saving: -€0,95
    6,0 € / 1ud
  • Bioserum Reguven Syrup 250Ml.
    -39% Promo FD

    Bioserum Reguven Syrup 250Ml.

    Regular price €18,80 7,52 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €30,58
    You are saving: -€11,78
    7,52 € / 100ml
  • Bioserum Inmunomed 30Comp.
    -39% Promo FD

    Bioserum Inmunomed 30Comp.

    Regular price €13,50 13,5 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €21,96
    You are saving: -€8,46
    13,5 € / 1ud
  • Bioserum Denota 30Cap.
    -38% Promo FD

    Bioserum Denota 30Cap.

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €24,20
    You are saving: -€9,30
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Nanobiotic 20Ml.
    -42%

    Bioserum Nanobiotic 20Ml.

    Regular price €9,50 47,5 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €16,50
    You are saving: -€7,00
    47,5 € / 100ml
  • Nutergia Ergytonil 250Ml.
    -25%

    Nutergia Ergytonil 250Ml.

    Regular price €20,30 8,12 € / 100ml
    Sale price €20,30 Regular price €27,14
    You are saving: -€6,84
    8,12 € / 100ml
  • Gsn Coenzyme Q10 50Mg 60 Tablets
    -10%

    Gsn Coenzyme Q10 50Mg 60 Tablets

    Regular price €10,63 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,63 Regular price €11,81
    You are saving: -€1,18
    0,18 € / 1ud
  • Gsn Krill 60Pearls
    -13% Promo FD

    Gsn Krill 60Pearls

    Regular price €29,10 0,49 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €33,35
    You are saving: -€4,25
    0,49 € / 1ud
  • Solaray Spectro (Vit.,Miner.,Antioxid.,)Vegetarian 60Caps
    -15% Promo FD

    Solaray Spectro (Vit.,Miner.,Antioxid.,)Vegetarian 60Caps

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €20,63
    You are saving: -€3,13
    0,29 € / 1ud
  • Tongil Pure Garlic Active Oils 100Pearls
    -15%

    Tongil Pure Garlic Active Oils 100Pearls

    Regular price €10,80 0,11 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,70
    You are saving: -€1,90
    0,11 € / 1ud
  • Tongil Apicol Double Total 14Amp
    -10% Promo FD

    Tongil Apicol Double Total 14Amp

    Regular price €22,50 22,5 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €25,00
    You are saving: -€2,50
    22,5 € / 1ud
  • Tongil Elenolic Acid 30 Capsules Pure State
    -15% Promo FD

    Tongil Elenolic Acid 30 Capsules Pure State

    Regular price €13,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €16,20
    You are saving: -€2,40
    0,46 € / 1ud
  • Specchiasol Oligomir Candies 72Gr.
    -12%

    Specchiasol Oligomir Candies 72Gr.

    Regular price €4,40 6,11 € / 100gr
    Sale price €4,40 Regular price €5,00
    You are saving: -€0,60
    6,11 € / 100gr
  • Gsn Omega Complex 3 6 9 60Pearls
    -39% Promo FD

    Gsn Omega Complex 3 6 9 60Pearls

    Regular price €12,30 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €20,17
    You are saving: -€7,87
    0,21 € / 1ud
  • Solaray Methyl B-Complex 50 (Coenzyme) 60 Capsules
    -25% Promo FD

    Solaray Methyl B-Complex 50 (Coenzyme) 60 Capsules

    Regular price €22,00 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €29,37
    You are saving: -€7,37
    0,37 € / 1ud
  • Solaray Liposomal Vitamin C 500Mg. 100 Capsules
    -10%

    Solaray Liposomal Vitamin C 500Mg. 100 Capsules

    Regular price €57,22 0,57 € / 1ud
    Sale price €57,22 Regular price €63,58
    You are saving: -€6,36
    0,57 € / 1ud
  • Solaray Vit. C 1000Mg.Small 30 Tablets
    -44%

    Solaray Vit. C 1000Mg.Small 30 Tablets

    Regular price €10,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €18,32
    You are saving: -€8,12
    0,34 € / 1ud
  • Solaray Copper Citrate 2Mg. 60 Capsulesveg
    -5% Promo FD

    Solaray Copper Citrate 2Mg. 60 Capsulesveg

    Regular price €11,25 11,25 € / 1ud
    Sale price €11,25 Regular price €11,90
    You are saving: -€0,65
    11,25 € / 1ud
  • Solaray Vit. B1 100Mg. 100 Capsules
    -5%

    Solaray Vit. B1 100Mg. 100 Capsules

    Regular price €12,75 0,13 € / 1ud
    Sale price €12,75 Regular price €13,49
    You are saving: -€0,74
    0,13 € / 1ud
  • Solaray Niacin 500Mg Non-Blushing 100 Capsules
    -10%

    Solaray Niacin 500Mg Non-Blushing 100 Capsules

    Regular price €37,14 0,37 € / 1ud
    Sale price €37,14 Regular price €41,27
    You are saving: -€4,13
    0,37 € / 1ud
  • Solaray Biotin 1000Mcg. 100 Sublinguals Tablets
    -5%

    Solaray Biotin 1000Mcg. 100 Sublinguals Tablets

    Regular price €22,30 22,3 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €23,47
    You are saving: -€1,17
    22,3 € / 1ud
  • Solaray Iron Citrate 25Mg. 60 Capsules
    -8% Promo FD

    Solaray Iron Citrate 25Mg. 60 Capsules

    Regular price €13,12 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,12 Regular price €14,29
    You are saving: -€1,17
    0,22 € / 1ud
  • Solaray Selenium 50Mcg. 100 Capsules
    -5%

    Solaray Selenium 50Mcg. 100 Capsules

    Regular price €12,30 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €12,95
    You are saving: -€0,65
    0,12 € / 1ud
  • Specchiasol Fisiosol 06 Zinc-Copper 20Amp.
    -5% Promo FD

    Specchiasol Fisiosol 06 Zinc-Copper 20Amp.

    Regular price €13,90 13,9 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €14,63
    You are saving: -€0,73
    13,9 € / 1ud
  • Specchiasol Fisiosol 18 Selenium 20Amp.
    -17%

    Specchiasol Fisiosol 18 Selenium 20Amp.

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,41
    You are saving: -€3,21
    16,2 € / 1ud
  • Specchiasol Fisiosol 12 Phosphorus 20Amp.
    -30%

    Specchiasol Fisiosol 12 Phosphorus 20Amp.

    Regular price €13,50 13,5 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €19,41
    You are saving: -€5,91
    13,5 € / 1ud
  • Specchiasol Fisiosol 11 Fluor 20Amp.
    -17%

    Specchiasol Fisiosol 11 Fluor 20Amp.

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,41
    You are saving: -€3,21
    16,2 € / 1ud