Collection:

Ulcers and bedsores

  • Mepentol Ulcer Milk Emulsion, 4 x 60 ml
    -21%

    Mepentol Emulsion Milk, 4 x 60 ml

    Regular price €88,10 22,03 € / 1ud
    Sale price €88,10 Regular price €112,00
    You are saving: -€23,90
    22,03 € / 1ud
  • Mepentol Ulcer Milk Emulsion, 3 x 60 ml
    -21%

    Mepentol Emulsion Milk, 3 x 60 ml

    Regular price €66,60 22,2 € / 1ud
    Sale price €66,60 Regular price €84,00
    You are saving: -€17,40
    22,2 € / 1ud
  • Mepentol Spray, 4 x 20 ml
    -21%

    Mepentol Spray, 4 x 20 ml

    Regular price €42,70 53,38 € / 100ml
    Sale price €42,70 Regular price €54,00
    You are saving: -€11,30
    53,38 € / 100ml
  • Mepentol Ulcer Spray, 3 x 20 ml
    -20%

    Mepentol Spray, 3 x 20 ml

    Regular price €32,30 53,83 € / 100ml
    Sale price €32,30 Regular price €40,50
    You are saving: -€8,20
    53,83 € / 100ml
  • Actimove Heellite Tuniv 2 Un
    -16%

    Actimove Heellite Tuniv 2 Un

    Regular price €13,90 6,95 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €16,50
    You are saving: -€2,60
    6,95 € / 1ud
  • Mepentol Emulsion Milk, 2 x 100 ml
    -18%

    Mepentol Emulsion Milk, 2 x 100 ml

    Regular price €66,30 33,15 € / 100ml
    Sale price €66,30 Regular price €81,00
    You are saving: -€14,70
    33,15 € / 100ml
  • Mepentol Milk Emulsion, 3 x 100 ml
    -20%

    Mepentol Milk Emulsion, 3 x 100 ml

    Regular price €96,80 32,27 € / 100ml
    Sale price €96,80 Regular price €121,50
    You are saving: -€24,70
    32,27 € / 100ml
  • Repalysyal Regenerating Cream , 30 gr
    -27%

    Repalysyal Regenerating Cream , 30 gr

    Regular price €14,30 47,67 € / 100gr
    Sale price €14,30 Regular price €19,48
    You are saving: -€5,18
    47,67 € / 100gr
  • Mepentol Emulsion Milk, 4 x 100 ml
    -24%

    Mepentol Emulsion Milk, 4 x 100 ml

    Regular price €123,50 30,88 € / 100ml
    Sale price €123,50 Regular price €162,00
    You are saving: -€38,50
    30,88 € / 100ml
  • Mepentol Ulcer Spray, 2 x 60 ml
    -21%

    Mepentol Spray, 2 x 60 ml

    Regular price €54,20 45,17 € / 100ml
    Sale price €54,20 Regular price €68,40
    You are saving: -€14,20
    45,17 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 3 x 60 ml
    -21%

    Mepentol Spray, 3 x 60 ml

    Regular price €80,60 44,78 € / 100ml
    Sale price €80,60 Regular price €102,60
    You are saving: -€22,00
    44,78 € / 100ml
  • Mepentol Spray, 4 x 60 ml
    -22%

    Mepentol Spray, 4 x 60 ml

    Regular price €106,70 44,46 € / 100ml
    Sale price €106,70 Regular price €136,80
    You are saving: -€30,10
    44,46 € / 100ml
  • Corpitol Ulcer Drops 50 ml, pack 2
    -22%

    Corpitol Ulcer Drops 50 ml, pack 2

    Regular price €56,50 56,5 € / 100ml
    Sale price €56,50 Regular price €72,12
    You are saving: -€15,62
    56,5 € / 100ml