Collection:

Slimming

  • Physalis Fat Burner 30 Tablets Bio
    -33% Promo FD

    Physalis Fat Burner 30 Tablets Bio

    Regular price €17,10 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €25,71
    You are saving: -€8,61
    0,57 € / 1ud
  • Physalis Fat Burner Infusion 20Filters Bio
    -19%

    Physalis Fat Burner Infusion 20Filters Bio

    Regular price €4,00 0,2 € / 1ud
    Sale price €4,00 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,95
    0,2 € / 1ud
  • Physalis Flat Belly Flat Belly 45 Tablets Bio
    -23%

    Physalis Flat Belly Flat Belly 45 Tablets Bio

    Regular price €13,50 0,3 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €17,47
    You are saving: -€3,97
    0,3 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Melatonin 30 Tablets
    -60%

    Pileje Chronobiane Melatonin 30 Tablets

    Regular price €8,50 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,50 Regular price €21,25
    You are saving: -€12,75
    0,28 € / 1ud
  • Pinisan Albosan , 60 capsules
    -16%

    Pinisan Albosan , 60 capsules

    Regular price €14,80 0,25 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €17,71
    You are saving: -€2,91
    0,25 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic , 20 vials
    -30%

    Pinisan Depurpatic , 20 vials

    Regular price €18,40 0,92 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €26,24
    You are saving: -€7,84
    0,92 € / 1ud
  • Pinisan Depurpatic , 30 capsules
    -10%

    Pinisan Depurpatic , 30 capsules

    Regular price €19,20 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €21,36
    You are saving: -€2,16
    0,64 € / 1ud
  • Pinisan Perfect Line Ansi , 30 capsules
    -10%

    Pinisan Perfect Line Ansi , 30 capsules

    Regular price €10,50 0,35 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €11,67
    You are saving: -€1,17
    0,35 € / 1ud
  • Plameca Plan Garcinia Activ 40+, 60 capsules
    -26%

    Plameca Plan Garcinia Activ 40+, 60 capsules

    Regular price €15,50 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,50 Regular price €20,85
    You are saving: -€5,35
    0,26 € / 1ud
  • Plameca Plan Vientre Activ, 45 capsules
    -22% Promo FD

    Plameca Plan Vientre Activ, 45 capsules

    Regular price €14,50 0,32 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €18,50
    You are saving: -€4,00
    0,32 € / 1ud
  • Plameca Sen Whole Leaves , 1 kg
    -20%

    Plameca Sen Whole Leaves , 1 kg

    Regular price €8,00 0,8 € / 100gr
    Sale price €8,00 Regular price €9,97
    You are saving: -€1,97
    0,8 € / 100gr
  • Pol Plant Detoxpol With Stevia Bottle , 500 ml
    -7% Promo FD

    Pol Plant Detoxpol With Stevia Bottle , 500 ml

    Regular price €22,60 4,52 € / 100ml
    Sale price €22,60 Regular price €24,42
    You are saving: -€1,82
    4,52 € / 100ml
  • Plantapol Adipol (African Mango,Green Tea,Chromium) 60 Capsules
    -5%

    Plantapol Adipol (African Mango,Green Tea,Chromium) 60 Capsules

    Regular price €21,50 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €22,63
    You are saving: -€1,13
    0,36 € / 1ud
  • Plantapol Chitosan 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Chitosan 60 Capsules

    Regular price €13,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Fat Trapper 45 Capsules
    -30% Promo FD

    Plantapol Fat Trapper 45 Capsules

    Regular price €25,75 0,57 € / 1ud
    Sale price €25,75 Regular price €36,79
    You are saving: -€11,04
    0,57 € / 1ud
  • Plantapol Green Coffee Forte (Green Coffee) 60 Capsules
    -30% Promo FD

    Plantapol Green Coffee Forte (Green Coffee) 60 Capsules

    Regular price €25,75 0,43 € / 1ud
    Sale price €25,75 Regular price €36,79
    You are saving: -€11,04
    0,43 € / 1ud
  • Plantapol Krill Oil Antarctic Krill Oil 60Pearls
    -34% Promo FD

    Plantapol Krill Oil Antarctic Krill Oil 60Pearls

    Regular price €29,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €45,39
    You are saving: -€15,49
    0,5 € / 1ud
  • Plantapol Soy Lecithin 500Gr Mg Bottle
    -13% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin 500Gr Mg Bottle

    Regular price €14,30 2,86 € / 100gr
    Sale price €14,30 Regular price €16,46
    You are saving: -€2,16
    2,86 € / 100gr
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 1200Mg. 90Pearls
    -5% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin Ip 1200Mg. 90Pearls

    Regular price €12,45 0,14 € / 1ud
    Sale price €12,45 Regular price €13,11
    You are saving: -€0,66
    0,14 € / 1ud
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 500Mg. 120Pearls
    -28% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin Ip 500Mg. 120Pearls

    Regular price €9,91 0,08 € / 1ud
    Sale price €9,91 Regular price €13,67
    You are saving: -€3,76
    0,08 € / 1ud
  • Plantapol Sugar Balance 60 Capsules
    -36%

    Plantapol Sugar Balance 60 Capsules

    Regular price €27,70 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,70 Regular price €43,24
    You are saving: -€15,54
    0,46 € / 1ud
  • Plantis Infoligo A Oligoelements , 20 ampoules of 5 ml
    -5% Promo FD

    Plantis Infoligo A Oligoelements , 20 ampoules of 5 ml

    Regular price €17,40 348,0 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €18,32
    You are saving: -€0,92
    348,0 € / 100ml
  • Plantis Spirulina Eco 180 tablets
    -5% Promo FD

    Plantis Spirulina Eco 180 tablets

    Regular price €16,90
    Sale price €16,90 Regular price €17,79
    You are saving: -€0,89
  • Prisma Natural Adipo Block Burner, 60 capsules
    -26%

    Prisma Natural Adipo Block Burner, 60 capsules

    Regular price €22,70 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €30,80
    You are saving: -€8,10
    0,38 € / 1ud
  • Pwd Celldren 90 Capsules
    -5% Promo FD

    Pwd Celldren 90 Capsules

    Regular price €43,00 0,48 € / 1ud
    Sale price €43,00 Regular price €45,26
    You are saving: -€2,26
    0,48 € / 1ud
  • REDUGRAS Satiating 60 capsules
    -7%

    REDUGRAS Satiating 60 capsules

    Regular price €15,30
    Sale price €15,30 Regular price €16,53
    You are saving: -€1,23
  • Rendon Bidha 60 Capsules
    -9%

    Rendon Bidha 60 Capsules

    Regular price €122,92 2,05 € / 1ud
    Sale price €122,92 Regular price €135,55
    You are saving: -€12,63
    2,05 € / 1ud
  • Robis Slim Robis Detox 60 Tablets
    -19%

    Robis Slim Robis Detox 60 Tablets

    Regular price €18,49 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,49 Regular price €22,74
    You are saving: -€4,25
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Abdomy ( Igob 131) , 45 capsules
    -7% Promo FD

    Sakai Sline Control Abdomy ( Igob 131) , 45 capsules

    Regular price €18,40 0,41 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €19,89
    You are saving: -€1,49
    0,41 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Block Phaseolamine , 30 tablets
    -17% Promo FD

    Sakai Sline Control Block Phaseolamine , 30 tablets

    Regular price €13,40 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,40 Regular price €16,12
    You are saving: -€2,72
    0,45 € / 1ud