• Alpecin C1, 2 X 375 Ml
-24%

Alpecin C1, 2 x 375 ml

SKUAL4202119102135

Alpecin C1, 2 x 375 ml is a personal care product in 375 ml bottles, designed for cosmetic or hygiene use as indicated on the packaging.

Regular price €17,70 2,36 € / 100ml
Sale price €17,70 Regular price €23,20
You are saving: -€5,50
2,36 € / 100ml
Alpecin C1, 2 X 375 Ml
Alpecin C1, 2 x 375 ml
Regular price €17,70 2,36 € / 100ml
Sale price €17,70 Regular price €23,20
You are saving: -€5,50
2,36 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me