Collection:

VANILAR

  • Vanilar Oily Hair Shampoo , 200 ml
    -26%

    Vanilar Shampoo for Oily Hair, 200 ml

    Regular price €10,00 5,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €13,50
    You are saving: -€3,50
    5,0 € / 100ml
  • Vanilar Oily Hair Shampoo Pack , 2 x 200 ml
    -27%

    Vanilar Pack Shampoo for Oily Hair, 2 x 200 ml

    Regular price €19,70 4,93 € / 100ml
    Sale price €19,70 Regular price €27,00
    You are saving: -€7,30
    4,93 € / 100ml
  • Vanilar Oily Hair Shampoo Pack , 3 x 200 ml
    -28%

    Vanilar Pack Shampoo for Oily Hair, 3 x 200 ml

    Regular price €29,30 4,88 € / 100ml
    Sale price €29,30 Regular price €40,50
    You are saving: -€11,20
    4,88 € / 100ml