• Biotin Shampoo C.B. 1L.
-8%

Biotin Shampoo C.B. 1L.

SKUEQ8431364060188

Biotin shampoo for horses

Regular price €18,10 1,81 € / 100ml
Sale price €18,10 Regular price €19,78
You are saving: -€1,68
1,81 € / 100ml
Biotin Shampoo C.B. 1L.
Biotin Shampoo C.B. 1L.
Regular price €18,10 1,81 € / 100ml
Sale price €18,10 Regular price €19,78
You are saving: -€1,68
1,81 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me