• Brit Care Cat Multivitamin Paste 100Gr for Cats
-25%

Brit Care Cat Multivitamin Paste 100Gr for Cats

SKUBR8595602545827

Multivitamin paste for cats in a 100 g tube, formulated as a supplement to the usual diet.

Regular price €5,00 50,0 € / 1kg
Sale price €5,00 Regular price €6,66
You are saving: -€1,66
50,0 € / 1kg
Brit Care Cat Multivitamin Paste 100Gr for Cats
Brit Care Cat Multivitamin Paste 100Gr for Cats
Regular price €5,00 50,0 € / 1kg
Sale price €5,00 Regular price €6,66
You are saving: -€1,66
50,0 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me