• Carmex Carmex Watermelon Jar 7,5Gr.
-59%

Carmex Carmex Watermelon Jar 7,5Gr.

SKUCA83078015916

Watermelon flavoured lip balm in a jar.

Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
36,0 € / 100gr
20% off
across the entire brand.
Valid until 13 October.
Carmex Carmex Watermelon Jar 7,5Gr.
Carmex Carmex Watermelon Jar 7,5Gr.
Regular price €2,70 36,0 € / 100gr
Sale price €2,70 Regular price €6,59
You are saving: -€3,89
36,0 € / 100gr

 

 
Carmex Watermelon flavoured jar is an additional lip care option. Use as needed to keep lips moisturised and protected. Contains moisturising ingredients and offers a pleasant watermelon scent.

Composition

Moisturising ingredients and watermelon flavour.

How to use

Apply to lips as needed.
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me