• Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml
-21%

Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml

SKUCH8058664180158

Chicco Cosmetics Vanilla Conditioner 150 Ml Line - Pop

Regular price €5,70 3,8 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €7,19
You are saving: -€1,49
3,8 € / 100ml
10% discount.
on selected products.
Valid until 5 October.
Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml
Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml
Regular price €5,70 3,8 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €7,19
You are saving: -€1,49
3,8 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me