• Chicco Pop Vanilla Scented Water 150 Ml
-48%

Chicco Pop Vanilla Scented Water 150 Ml

SKUCH8058664180196

Chicco Cosmetics Vanilla Scented Water 150 Ml Line - Pop

Regular price €4,50 3,0 € / 100ml
Sale price €4,50 Regular price €8,64
You are saving: -€4,14
3,0 € / 100ml
10% discount.
on selected products.
Valid until 5 October.
Chicco Pop Vanilla Scented Water 150 Ml
Chicco Pop Vanilla Scented Water 150 Ml
Regular price €4,50 3,0 € / 100ml
Sale price €4,50 Regular price €8,64
You are saving: -€4,14
3,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me