• Citrak NM 200 gr, Cantabria Labs Medical Nutrition
-9%

Citrak NM 200 gr, Cantabria Labs Medical Nutrition

SKUNM8437013336468

Food supplement based on potassium citrate

Regular price €26,60 13,3 € / 100gr
Sale price €26,60 Regular price €29,12
You are saving: -€2,52
13,3 € / 100gr
Citrak NM 200 gr, Cantabria Labs Medical Nutrition
Citrak NM 200 gr, Cantabria Labs Medical Nutrition
Regular price €26,60 13,3 € / 100gr
Sale price €26,60 Regular price €29,12
You are saving: -€2,52
13,3 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me