• Cobeco Pharma Cbl Alcohol Free Toy Cleaner 150 Ml
-27% Promo FD

Cobeco Pharma Cbl Alcohol Free Toy Cleaner 150 Ml

SKUCO8718546542688

Clean your toys to increase their use with this alcohol-free toy cleaner. Use this cleaner regularly to ensure bacteria is kept at bay with the easy to use spray applicator. Features: 150 ml Alcohol free Spray format

Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
Sale price €6,20 Regular price €8,44
You are saving: -€2,24
4,13 € / 100ml
Cobeco Pharma Cbl Alcohol Free Toy Cleaner 150 Ml
Cobeco Pharma Cbl Alcohol Free Toy Cleaner 150 Ml
Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
Sale price €6,20 Regular price €8,44
You are saving: -€2,24
4,13 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me