• Equisalud Holopai 14 , 31 ml
-21%

Equisalud Holopai 14 , 31 ml

SKUEQ8436003020141

Equisalud Holopai 14, 31 ml is a liquid preparation from the Holopai range, available in a 31 ml bottle. It must be used in accordance with the composition and the manufacturer’s instructions.

Regular price €13,70 44,19 € / 100ml
Sale price €13,70 Regular price €17,38
You are saving: -€3,68
44,19 € / 100ml
Equisalud Holopai 14 , 31 ml
Equisalud Holopai 14 , 31 ml
Regular price €13,70 44,19 € / 100ml
Sale price €13,70 Regular price €17,38
You are saving: -€3,68
44,19 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me