• Forza Vita Ribes Composto, 50 Ml
-17% Promo FD

Forza Vita Ribes Composto, 50 Ml

SKUFO8023966200545

A liquid preparation from Forza Vita called Ribes Composto, in a 50 ml bottle.

Regular price €24,10 48,2 € / 100ml
Sale price €24,10 Regular price €28,97
You are saving: -€4,87
48,2 € / 100ml
Forza Vita Ribes Composto, 50 Ml
Forza Vita Ribes Composto, 50 Ml
Regular price €24,10 48,2 € / 100ml
Sale price €24,10 Regular price €28,97
You are saving: -€4,87
48,2 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me