• Good As Gold + Magnesium 500Gr
-5%
Trm

Good As Gold + Magnesium 500Gr

SKUTR5391504341276

Supplement for nervous and temperamental horses

Regular price €51,79 103,58 € / 1kg
Sale price €51,79 Regular price €54,52
You are saving: -€2,73
103,58 € / 1kg
Good As Gold + Magnesium 500Gr
Good As Gold + Magnesium 500Gr
Regular price €51,79 103,58 € / 1kg
Sale price €51,79 Regular price €54,52
You are saving: -€2,73
103,58 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203