• Staysound 11.350Kg Greda
-5%
Trm

Staysound 11,350 kg Greda

SKUTR5391504340477

Staysound 11,350 kg Greda is a health and wellbeing product weighing 11,350 kg, designed for the specific use indicated on its label.

Regular price €70,95 6,25 € / 1kg
Sale price €70,95 Regular price €74,68
You are saving: -€3,73
6,25 € / 1kg
Staysound 11.350Kg Greda
Staysound 11,350 kg Greda
Regular price €70,95 6,25 € / 1kg
Sale price €70,95 Regular price €74,68
You are saving: -€3,73
6,25 € / 1kg

 

 

What is Staysound 11,350 kg Greda?

Staysound 11,350 kg Greda is a health and wellbeing product weighing 11,350 kg.

What is it used for?

Its purpose is to fulfil the specific use indicated by the manufacturer.

How should Staysound 11,350 kg Greda be used?

Follow the instructions on the packaging to ensure correct preparation, application, quantity and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Staysound 11.350Kg Greda?

Check the price of Staysound 11,350 kg Greda on Farmaciasdirect and review any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203