• Herbes Del Ruda Eco, 30 Gr
-31%

Herbes Del Ruda Eco, 30 g

SKUHE8428201102200

Herbes Del Ruda Eco, 30 g is a plant-based product weighing 30 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €2,10 7,0 € / 100gr
Sale price €2,10 Regular price €3,06
You are saving: -€0,96
7,0 € / 100gr
Herbes Del Ruda Eco, 30 Gr
Herbes Del Ruda Eco, 30 g
Regular price €2,10 7,0 € / 100gr
Sale price €2,10 Regular price €3,06
You are saving: -€0,96
7,0 € / 100gr

 

 

What is Herbes Del Ruda Eco, 30 g?

Herbes Del Ruda Eco, 30 g is a plant-based product weighing 30 g.

What is it used for?

It is intended for use in food, cosmetics or environmental applications, as authorised by the manufacturer, as appropriate.

How should Herbes Del Ruda Eco, 30 g be used?

Refer to the packaging for details on preparation, quantity, dilution or authorised method of use.

Precautions

Do not use the product in any way other than that indicated. Keep out of reach of children and seek advice before use in special circumstances.

What is the price of Herbes Del Ruda Eco, 30 g?

Check the price of Herbes Del Ruda Eco, 30 g on Farmaciasdirect and look out for any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me