• Id Millennium Silicone Lubricant Millennium 65Ml
-10%

Id Millennium Silicone Lubricant Millennium 65Ml

SKUID761236900617

Id medical silicone based lubricant is the long lasting lubricant you've always wanted, id silicone is resistant even under water, use a little lubricant on the fingertips and apply it, you will see the result, Compatible with condoms Resistant under water Improves masturbation Based sicicona Long Lasting Size; 65 ml

Regular price €13,40 20,62 € / 100ml
Sale price €13,40 Regular price €14,89
You are saving: -€1,49
20,62 € / 100ml
Id Millennium Silicone Lubricant Millennium 65Ml
Id Millennium Silicone Lubricant Millennium 65Ml
Regular price €13,40 20,62 € / 100ml
Sale price €13,40 Regular price €14,89
You are saving: -€1,49
20,62 € / 100ml

 

 

Id medical silicone based lubricant is the long lasting lubricant you've always been looking for, id silicone is resistant even under water, use a little lubricant on the fingertips and apply it, you will see the result, Compatible with condoms Resistant under water Improves masturbation Based on sicicona Long Lasting Size; 65 ml

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me