• Id Velvet Premium Silicone Lubricant 50Ml
-10%

Id Velvet Premium Silicone Lubricant 50Ml

SKUID761236501050

The Highest Quality and Most Luxurious Silicone Lubricant

Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,78
You are saving: -€1,08
19,4 € / 100ml
Id Velvet Premium Silicone Lubricant 50Ml
Id Velvet Premium Silicone Lubricant 50Ml
Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,78
You are saving: -€1,08
19,4 € / 100ml

 

 

Designed in Germany and manufactured in the USA, this extra concentrated silicone based lubricant makes for a long lasting sexual relationship for the most discerning public. Velvet meets the most powerful requirements to be the number 1 silicone lubricant in the world. Compatible with latex, fragrance free, can also be used as a moisturiser, ideal for erotic encounters or massage * Do not use with silicone toys Formula for sensitive skin Long lasting Improves masturbation Concentrated silicone-based lubricant

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me