• Keratex Nail Hole Disinfectant 200Ml.
-13%

Keratex Nail Hole Disinfectant 200Ml.

SKUKE5036486000123

A disinfectant solution for holes and cracks in a horse’s hooves, designed to keep the affected area clean.

Regular price €26,70 13,35 € / 100ml
Sale price €26,70 Regular price €30,56
You are saving: -€3,86
13,35 € / 100ml
Sold out
Keratex Nail Hole Disinfectant 200Ml.
Keratex Nail Hole Disinfectant 200Ml.
Regular price €26,70 13,35 € / 100ml
Sale price €26,70 Regular price €30,56
You are saving: -€3,86
13,35 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me