• Melagyn Gel, 500 ml
-23%

Melagyn Gel, 500 ml

SKUGY8436531249090

Melagyn Gel, 500 ml is a personal care product in a 500 ml container, designed for cosmetic or hygiene use as indicated on the packaging.

Regular price €12,90 2,58 € / 100ml
Sale price €12,90 Regular price €16,82
You are saving: -€3,92
2,58 € / 100ml
Melagyn Gel, 500 ml
Melagyn Gel, 500 ml
Regular price €12,90 2,58 € / 100ml
Sale price €12,90 Regular price €16,82
You are saving: -€3,92
2,58 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Gedeon Richter Ibérica Supplier's address: Calle Mar Mediterrania (Polígono Industrial Torre del Rector), 5-9, 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona, España Mobile phone: +34 935 747 440