• Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg
  • Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg
  • Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg
-44%

Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg

SKUNA196895

NaturGreen's organic erythritol is a table-top sweetener with no sugars or calories.

Regular price €11,70 1,17 € / 100gr
Sale price €11,70 Regular price €20,93
You are saving: -€9,23
1,17 € / 100gr
Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg
Naturgreen Eritrinol Bio, 1Kg
Regular price €11,70 1,17 € / 100gr
Sale price €11,70 Regular price €20,93
You are saving: -€9,23
1,17 € / 100gr

 

 

NaturGreen's organic erythritol is a tabletop sweetener based on organic erythritol, a great ally to sweeten your favourite drinks and make your desserts that, in addition, has no sugar and does not contribute calories. Now in doypack format 1 kg.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me