• Nesira Sun Stick Sensitive Areas Spf50+ with colour, 15 g
-10% Promo FD

Nesira Sun Stick Sensitive Areas Spf50+ with colour, 15 g

SKUNE8470001779915

Get the tan you've always wanted while keeping your skin protected.

Regular price €7,20 48,0 € / 100gr
Sale price €7,20 Regular price €7,99
You are saving: -€0,79
48,0 € / 100gr
Sold out
Nesira Sun Stick Sensitive Areas Spf50+ with colour, 15 g
Nesira Sun Stick Sensitive Areas Spf50+ with colour, 15 g
Regular price €7,20 48,0 € / 100gr
Sale price €7,20 Regular price €7,99
You are saving: -€0,79
48,0 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Nesira Supplier's address: Calle Mar Mediterrania (Polígono Industrial Torre del Rector), 5-9, 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona, España Mobile phone: +34 935 747 440