• Nuk Mini-Me Sip Butterfly Bottle , 300 ml
-10%
Nuk

Nuk Mini-Me Sip Butterfly Bottle , 300 ml

SKUNU4008600434634

The Nuk Mini-Me Sip Butterfly Bottle, 300 ml, is a reusable 300 ml children’s bottle with a drinking spout and a butterfly design, ideal for carrying water on walks, to school or on day trips.

Regular price €14,20 4,73 € / 100ml
Sale price €14,20 Regular price €15,70
You are saving: -€1,50
4,73 € / 100ml
Nuk Mini-Me Sip Butterfly Bottle , 300 ml
Nuk Mini-Me Sip Butterfly Bottle , 300 ml
Regular price €14,20 4,73 € / 100ml
Sale price €14,20 Regular price €15,70
You are saving: -€1,50
4,73 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me