• Nuk Sports Cup Mickey Mouse 24M+ Silicone , 450 ml
-10%
Nuk

Nuk Sports Cup Mickey Mouse 24M+ Silicone , 450 ml

SKUNU4008600311713

450 ml NUK Sports Cup sports bottle with a Mickey Mouse design, suitable for children aged 24 months and over.

Regular price €13,50 3,0 € / 100ml
Sale price €13,50 Regular price €15,00
You are saving: -€1,50
3,0 € / 100ml
Sold out
Nuk Sports Cup Mickey Mouse 24M+ Silicone , 450 ml
Nuk Sports Cup Mickey Mouse 24M+ Silicone , 450 ml
Regular price €13,50 3,0 € / 100ml
Sale price €13,50 Regular price €15,00
You are saving: -€1,50
3,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me