• Tuffoal 1L.
-5%
Trm

Tuffoal 1L.

SKUTR5391504341887

Promotes your horse's intestinal motility

Regular price €28,60 2,86 € / 100ml
Sale price €28,60 Regular price €30,11
You are saving: -€1,51
2,86 € / 100ml
Tuffoal 1L.
Tuffoal 1L.
Regular price €28,60 2,86 € / 100ml
Sale price €28,60 Regular price €30,11
You are saving: -€1,51
2,86 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203