Collection:

Capillary

Featured promotions to combat hair loss

  •  
  • Biokap Mahogany Blond Dye 1404Ml. Mahogany Blonde -7.5
    -35%

    Biokap Mahogany Blond Dye 1404Ml. Mahogany Blonde -7.5

    Regular price €12,10 0,86 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €18,49
    You are saving: -€6,39
    0,86 € / 100ml
  •  
  • Biokap Dark Brown Touch Up Spray 75Ml.
    -5% Promo FD

    Biokap Dark Brown Touch Up Spray 75Ml.

    Regular price €17,10 22,8 € / 100ml
    Sale price €17,10 Regular price €18,00
    You are saving: -€0,90
    22,8 € / 100ml
  • Biokap Biokap Rapid Very Light Golden Blonde 9.3 Tube 140Ml
    -39%

    Biokap Biokap Rapid Very Light Golden Blonde 9.3 Tube 140Ml

    Regular price €11,60 8,29 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €18,93
    You are saving: -€7,33
    8,29 € / 100ml
  • Biokap Biokap Rapid Chocolate Brown 4.05 Tube 140Ml.
    -37% Promo FD

    Biokap Biokap Rapid Chocolate Brown 4.05 Tube 140Ml.

    Regular price €11,90 8,5 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €18,93
    You are saving: -€7,03
    8,5 € / 100ml
  •  
  • Biokap Biokap Rapid Chestnut Ash 5.15 Tube 140Gr.
    -37%

    Biokap Biokap Rapid Chestnut Ash 5.15 Tube 140Gr.

    Regular price €11,90 8,5 € / 100gr
    Sale price €11,90 Regular price €18,93
    You are saving: -€7,03
    8,5 € / 100gr
  •  
  • Biokap Mahogany Brown Dye 140Ml. Mahogany Brown -4.5
    -39%

    Biokap Mahogany Brown Dye 140Ml. Mahogany Brown -4.5

    Regular price €11,30 8,07 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €18,49
    You are saving: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  •  
  • Biokap Copper Curry Dye 140Ml. Copper Curry -6.40
    -17%

    Biokap Copper Curry Dye 140Ml. Copper Curry -6.40

    Regular price €11,30 8,07 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,67
    You are saving: -€2,37
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Venetian Red Dye 140Ml. Venetian Red -6.46
    -39%

    Biokap Venetian Red Dye 140Ml. Venetian Red -6.46

    Regular price €11,30 8,07 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €18,49
    You are saving: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  • Biokap Red Ruby Dye 140Ml. Ruby Red -6.66
    -39% Promo FD

    Biokap Red Ruby Dye 140Ml. Ruby Red -6.66

    Regular price €11,30 8,07 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €18,49
    You are saving: -€7,19
    8,07 € / 100ml
  •  
  • Biokap Extra Light Blonde Dye 140Ml. 10.0
    -37% Promo FD

    Biokap Extra Light Blonde Dye 140Ml. 10.0

    Regular price €11,60 8,29 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €18,49
    You are saving: -€6,89
    8,29 € / 100ml
  •  
  • Biokap Black Retouching Spray 75Ml.
    -39%

    Biokap Black Retouching Spray 75Ml.

    Regular price €13,90 18,53 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €22,70
    You are saving: -€8,80
    18,53 € / 100ml
  •  
  • Biokap Light Blonde Touch Up Spray 75Ml.
    -22% Promo FD

    Biokap Light Blonde Touch Up Spray 75Ml.

    Regular price €17,80 23,73 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €22,70
    You are saving: -€4,90
    23,73 € / 100ml
  •  
  • Biokap Biokap Rapid Black Natural 1.0 Tube 140Ml.
    -39%

    Biokap Biokap Rapid Black Natural 1.0 Tube 140Ml.

    Regular price €11,60 8,29 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €18,93
    You are saving: -€7,33
    8,29 € / 100ml
  • Biokap Biokap Rapid Golden Blonde 6.03 Tube 140Ml.
    -42%

    Biokap Biokap Rapid Golden Blonde 6.03 Tube 140Ml.

    Regular price €11,00 7,86 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €18,93
    You are saving: -€7,93
    7,86 € / 100ml
  • Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 200Ml. Bio
    -5% Promo FD

    Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 200Ml. Bio

    Regular price €8,60 4,3 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €9,05
    You are saving: -€0,45
    4,3 € / 100ml
  • Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 500ml.
    -5% Promo FD

    Fleurance Nature Hamamelis Gentle Shampoo 500ml.

    Regular price €16,00 3,2 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €16,84
    You are saving: -€0,84
    3,2 € / 100ml
  • Fleurance Nature Argan Shampoo 500ml. Bio
    -12% Promo FD

    Fleurance Nature Argan Shampoo 500ml. Bio

    Regular price €15,20 3,04 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €17,35
    You are saving: -€2,15
    3,04 € / 100ml
  • Ecotint Light Copper Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Light Copper Blonde Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Copper Brown Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Copper Brown Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Dark Golden Blonde Hair Dye
    -26% Promo FD

    Ecotint Dark Golden Blonde Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €13,71
    You are saving: -€3,51
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Dark Brown Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Dark Brown Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Auburn Copper Hair Colour
    -11% Promo FD

    Ecotint Light Auburn Copper Hair Colour

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,34
    10,6 € / 1ud
  • Ecotint Light Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Light Blonde (8N) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Mahogany Blonde Hair Dye
    -17%

    Ecotint Light Mahogany (7M) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €12,32
    You are saving: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Hair Colour
    -15% Promo FD

    Ecotint Blonde (7N) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Golden Brown Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Light Golden Brown (5D) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Light Golden Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Light Golden Blonde (8D) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Honey Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Honey Blonde (9N) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Brown Hair Dye
    -17%

    Ecotint Moreno (2N) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €12,32
    You are saving: -€2,12
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Blonde Copper Blonde Hair Dye
    -10% Promo FD

    Ecotint Copper Blonde (7R) Hair Dye

    Regular price €10,70 10,7 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,24
    10,7 € / 1ud