Collection:

Capillary

Featured promotions to combat hair loss

  •  
  • Ecotint Ash Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Ash Blonde (7C) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  •  
  • Ecotint Platinum Blonde Hair Dye
    -15% Promo FD

    Ecotint Platinum Blonde (10N) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,94
    You are saving: -€1,74
    10,2 € / 1ud
  • Ecotint Swedish Blond Hair Dye
    -13% Promo FD

    Ecotint Swedish Blonde (10C) Hair Dye

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,67
    You are saving: -€1,47
    10,2 € / 1ud
  • Noah Volumising Shampoo With Citrus 1000Ml.
    -31%

    Noah Volumising Shampoo With Citrus 1000Ml.

    Regular price €18,80 1,88 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €27,08
    You are saving: -€8,28
    1,88 € / 100ml
  •  
  • Noah Moisturising Shampoo With Sweet Fennel 250Ml.
    -12% Promo FD

    Noah Moisturising Shampoo With Sweet Fennel 250Ml.

    Regular price €7,40 2,96 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €8,45
    You are saving: -€1,05
    2,96 € / 100ml
  •  
  • Noah Strengthening Shampoo With Lavender 1000Ml.
    -29%

    Noah Strengthening Shampoo With Lavender 1000Ml.

    Regular price €19,28 1,93 € / 100ml
    Sale price €19,28 Regular price €27,08
    You are saving: -€7,80
    1,93 € / 100ml
  •  
  • Noah Regenerating Shampoo With Argan Oil 250Ml.
    -38% Promo FD

    Noah Regenerating Shampoo With Argan Oil 250Ml.

    Regular price €7,60 3,04 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €12,18
    You are saving: -€4,58
    3,04 € / 100ml
  • Noah Colour Protection Shampoo 250Ml.
    -43% Promo FD

    Noah Colour Protection Shampoo 250Ml.

    Regular price €7,00 2,8 € / 100ml
    Sale price €7,00 Regular price €12,18
    You are saving: -€5,18
    2,8 € / 100ml
  • Noah Colour Protection Shampoo 1000Ml.
    -35%

    Noah Colour Protection Shampoo 1000Ml.

    Regular price €17,50 1,75 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €27,08
    You are saving: -€9,58
    1,75 € / 100ml
  •  
  • Noah Fortifying Shampoo With Black Pepper 250Ml.
    -10%

    Noah Fortifying Shampoo With Black Pepper 250Ml.

    Regular price €7,60 3,04 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €8,45
    You are saving: -€0,85
    3,04 € / 100ml
  •  
  • Noah Strengthening Shampoo With Vanilla 250Ml.
    -37% Promo FD

    Noah Strengthening Shampoo With Vanilla 250Ml.

    Regular price €7,70 3,08 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €12,18
    You are saving: -€4,48
    3,08 € / 100ml
  •  
  • Noah Regenerating Hair Mask With Argan 200Ml.
    -42% Promo FD

    Noah Regenerating Hair Mask With Argan 200Ml.

    Regular price €10,99 5,5 € / 100ml
    Sale price €10,99 Regular price €18,96
    You are saving: -€7,97
    5,5 € / 100ml
  •  
  • Noah Regenerating Hair Mask With Argan 500Ml.
    -35% Promo FD

    Noah Regenerating Hair Mask With Argan 500Ml.

    Regular price €19,20 3,84 € / 100ml
    Sale price €19,20 Regular price €29,65
    You are saving: -€10,45
    3,84 € / 100ml
  • Noah Volumising Lavender-Nettle Spray 125Ml.
    -32% Promo FD

    Noah Volumising Lavender-Nettle Spray 125Ml.

    Regular price €11,00 8,8 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €16,23
    You are saving: -€5,23
    8,8 € / 100ml
  • Noah Leaves Bamboo Nourishing Shampoo 250Ml.
    -28% Promo FD

    Noah Leaves Bamboo Nourishing Shampoo 250Ml.

    Regular price €9,40 3,76 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €13,11
    You are saving: -€3,71
    3,76 € / 100ml
  • Noah Leaves Ginkgo Strengthening Shampoo 250Ml.
    -10%

    Noah Leaves Ginkgo Strengthening Shampoo 250Ml.

    Regular price €10,49 4,2 € / 100ml
    Sale price €10,49 Regular price €11,66
    You are saving: -€1,17
    4,2 € / 100ml
  • Noah Kids Children's Shampoo Frequent Washing 250Ml.
    -10% Promo FD

    Noah Kids Children's Shampoo Frequent Washing 250Ml.

    Regular price €8,90 3,56 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €9,87
    You are saving: -€0,97
    3,56 € / 100ml
  • Noah Kids Children's Long Hair Shampoo 250Ml.
    -32% Promo FD

    Noah Kids Children's Long Hair Shampoo 250Ml.

    Regular price €8,90 3,56 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €13,11
    You are saving: -€4,21
    3,56 € / 100ml
  •  
  • Noah Kids Shampoo-Conditioner 2 In 1 250Ml.
    -5%

    Noah Kids Shampoo-Conditioner 2 In 1 250Ml.

    Regular price €8,70 3,48 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €9,16
    You are saving: -€0,46
    3,48 € / 100ml
  •  
  • Noah Kids Shampoo-Shower Gel 250Ml.
    -32% Promo FD

    Noah Kids Shampoo-Shower Gel 250Ml.

    Regular price €8,90 3,56 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €13,11
    You are saving: -€4,21
    3,56 € / 100ml
  • Noah Anti Pollution Shampoo 250Ml.
    -33% Promo FD

    Noah Anti Pollution Shampoo 250Ml.

    Regular price €9,50 3,8 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €14,22
    You are saving: -€4,72
    3,8 € / 100ml
  • Noah Origins Purifying Shampoo Mint-Sage 250Ml. Eco
    -26% Promo FD

    Noah Origins Purifying Shampoo Mint-Sage 250Ml. Eco

    Regular price €12,40 4,96 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,86
    You are saving: -€4,46
    4,96 € / 100ml
  • Noah Origins Olive Moisturising Shampoo 250Ml. Eco
    -26% Promo FD

    Noah Origins Olive Moisturising Shampoo 250Ml. Eco

    Regular price €12,40 4,96 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,86
    You are saving: -€4,46
    4,96 € / 100ml
  • Bioturm Solid Shampoo Damaged Hair 100Gr.
    -30% Promo FD

    Bioturm Solid Shampoo Damaged Hair 100Gr.

    Regular price €12,20 12,2 € / 100gr
    Sale price €12,20 Regular price €17,43
    You are saving: -€5,23
    12,2 € / 100gr
  • Cattier Bamboo Medulla Dry Hair Shampoo 250ml.
    -37% Promo FD

    Cattier Bamboo Medulla Dry Hair Shampoo 250ml.

    Regular price €9,70 3,88 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €15,36
    You are saving: -€5,66
    3,88 € / 100ml
  • Cattier Oat Milk Frequent Use Shampoo 250ml.
    -37% Promo FD

    Cattier Oat Milk Frequent Use Shampoo 250ml.

    Regular price €9,90 3,96 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €15,64
    You are saving: -€5,74
    3,96 € / 100ml
  • Cattier Sulfate-Free Family Shower Gel & Shampoo 500Ml.
    -19%

    Cattier Sulfate-Free Family Shower Gel & Shampoo 500Ml.

    Regular price €13,10 2,62 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €16,12
    You are saving: -€3,02
    2,62 € / 100ml
  • Cattier Extra Gentle Shampoo 1Litre
    -38%

    Cattier Extra Gentle Shampoo 1Litre

    Regular price €21,00 2,1 € / 100ml
    Sale price €21,00 Regular price €34,14
    You are saving: -€13,14
    2,1 € / 100ml
  • Cattier Detangling Balsam 150Ml.
    -5% Promo FD

    Cattier Detangling Balsam 150Ml.

    Regular price €12,10 8,07 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €12,74
    You are saving: -€0,64
    8,07 € / 100ml
  • Cattier Colour Hair Colour Shampoo 250Ml.
    -34% Promo FD

    Cattier Colour Hair Colour Shampoo 250Ml.

    Regular price €11,20 4,48 € / 100ml
    Sale price €11,20 Regular price €16,93
    You are saving: -€5,73
    4,48 € / 100ml