Collection:

Dog health products

  • Omnimatrix Healing Ointment 20 Gr
    Promo FD

    Omnimatrix Healing Ointment 20 Gr

    Regular price €13,38 66,9 € / 100gr
    Sale price €13,38 Regular price €13,38
    You are saving: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  • Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets
    -16%

    Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets

    Regular price €48,60 216,96 € / 1kg
    Sale price €48,60 Regular price €57,96
    You are saving: -€9,36
    216,96 € / 1kg
  • Omnicondro 10 Chondroprotector Dogs 60 tablets

    Regular price €41,75 0,7 € / 1ud
    Sale price €41,75 Regular price €41,75
    You are saving: -€0,00
    0,7 € / 1ud
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 120 Tablets
    -6%

    Stangest Artivet Complex for Large Breeds, 120 tablets

    Regular price €69,50 69,5 € / 1ud
    Sale price €69,50 Regular price €73,78
    You are saving: -€4,28
    69,5 € / 1ud
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets

    Regular price €23,50 221,7 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €27,16
    You are saving: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr

    Regular price €22,60 1130,0 € / 100gr
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Omniflora 120 Tablets
    -6%

    Omniflora 120 Tablets

    Regular price €74,20
    Sale price €74,20 Regular price €78,84
    You are saving: -€4,64
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 Gr

    Regular price €21,10 211,0 € / 1kg
    Sale price €21,10 Regular price €23,04
    You are saving: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 Tablets

    Regular price €19,20
    Sale price €19,20 Regular price €22,11
    You are saving: -€2,91
  • Movejoint 120 Tablets
    -15%

    Movejoint 120 Tablets

    Regular price €41,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €48,63
    You are saving: -€7,23
    0,35 € / 1ud
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 Tablets

    Regular price €16,20 158,82 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €17,96
    You are saving: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd
    -5%

    Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd

    Regular price €125,20 192,02 € / 1kg
    Sale price €125,20 Regular price €131,79
    You are saving: -€6,59
    192,02 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules

    Regular price €52,70
    Sale price €52,70 Regular price €65,37
    You are saving: -€12,67
  • Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets
    -6%

    Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets

    Regular price €32,30 0,09 € / 100gr
    Sale price €32,30 Regular price €34,41
    You are saving: -€2,11
    0,09 € / 100gr
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Chondrocare 30 Tablets

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €34,14
    You are saving: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 Tablets

    Regular price €22,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,32
    You are saving: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml

    Regular price €29,10
    Sale price €29,10 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,92
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €18,95
    You are saving: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets

    Regular price €17,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €21,41
    You are saving: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd
    -10%

    Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd

    Regular price €67,05 201,96 € / 1kg
    Sale price €67,05 Regular price €74,54
    You are saving: -€7,49
    201,96 € / 1kg
  • Omnicutis 150 capsules

    Regular price €60,94
    Sale price €60,94 Regular price €60,94
    You are saving: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil Ointment 30 gr

    Regular price €20,00 666,67 € / 1kg
    Sale price €20,00 Regular price €22,95
    You are saving: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 Gr

    Regular price €21,40 214,0 € / 1kg
    Sale price €21,40 Regular price €22,53
    You are saving: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder
    -14%

    Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder

    Regular price €31,80 13,25 € / 100gr
    Sale price €31,80 Regular price €37,03
    You are saving: -€5,23
    13,25 € / 100gr
  • Omniomega 540 Capsules
    -10%

    Omniomega 540 Capsules

    Regular price €152,60 0,28 € / 1ud
    Sale price €152,60 Regular price €169,46
    You are saving: -€16,86
    0,28 € / 1ud
  • JTPharma Hepato Pharma 60 tablets
    -5%

    JTPharma Hepato Pharma 60 tablets

    Regular price €25,10 0,42 € / 1ud
    Sale price €25,10 Regular price €26,42
    You are saving: -€1,32
    0,42 € / 1ud
  • Impromune 200Cpd
    -7%

    Impromune 200Cpd

    Regular price €147,60 212,07 € / 1kg
    Sale price €147,60 Regular price €159,05
    You are saving: -€11,45
    212,07 € / 1kg
  • Kimimove Rapid, 60 Tablets
    -7%

    Kimimove Rapid, 60 Tablets

    Regular price €49,40 823,33 € / 1kg
    Sale price €49,40 Regular price €53,16
    You are saving: -€3,76
    823,33 € / 1kg
  • Hyaloral Large Dogs 120 tablets
    -16%

    Hyaloral Large Dogs 120 tablets

    Regular price €66,99 0,56 € / 1ud
    Sale price €66,99 Regular price €79,58
    You are saving: -€12,59
    0,56 € / 1ud