Collection:

Hygiene

  • Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 90 (30 Units)
    -13% Promo FD

    Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 90 (30 Units)

    Regular price €15,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €17,77
    You are saving: -€2,37
    0,51 € / 1ud
  • Beaphar Bucal Water Dog & Cat 250 ml

    Regular price €11,19 4,48 € / 100ml
    Sale price €11,19 Regular price €11,19
    You are saving: -€0,00
    4,48 € / 100ml
  • Beaphar Dog and Cat Toothpaste 100 g
    -18%

    Beaphar Dog and Cat Toothpaste 100 g

    Regular price €6,80 68,0 € / 1kg
    Sale price €6,80 Regular price €8,34
    You are saving: -€1,54
    68,0 € / 1kg
  • Beaphar Dog and Cat Dental Gel 100 g
    -7%

    Beaphar Dog and Cat Dental Gel 100 g

    Regular price €8,70 87,0 € / 1kg
    Sale price €8,70 Regular price €9,31
    You are saving: -€0,61
    87,0 € / 1kg
  • Beaphar Fresh Breath Spray for Dogs & Cats, 150 ml
    -5% Promo FD

    Beaphar Fresh Breath Spray for Dogs & Cats, 150 ml

    Regular price €8,90 5,93 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
    5,93 € / 100ml
  • Botanicapets Ear Cleaner 125Ml
    -26%

    Botanicapets Ear Cleaner 125Ml

    Regular price €6,60 5,28 € / 100ml
    Sale price €6,60 Regular price €8,95
    You are saving: -€2,35
    5,28 € / 100ml
  • Botanicapets Eye Cleanser 125Ml
    -5%

    Botanicapets Eye Cleanser 125Ml

    Regular price €6,80 5,44 € / 100ml
    Sale price €6,80 Regular price €7,16
    You are saving: -€0,36
    5,44 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Toothpaste 75Ml
    -5%

    Botanicapets Fresh Toothpaste 75Ml

    Regular price €8,50 11,33 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €8,95
    You are saving: -€0,45
    11,33 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Dental Spray 125Ml
    -24%

    Botanicapets Fresh Dental Spray 125Ml

    Regular price €6,80 5,44 € / 100ml
    Sale price €6,80 Regular price €8,95
    You are saving: -€2,15
    5,44 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13% Promo FD

    Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml

    Regular price €9,60 16,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €11,00
    You are saving: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Clx Wipes 40 Wipes
    -7%

    Clx Wipes 40 Wipes

    Regular price €30,30 84,17 € / 1kg
    Sale price €30,30 Regular price €32,73
    You are saving: -€2,43
    84,17 € / 1kg
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Regular price €16,30 16,3 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €20,47
    You are saving: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Cleanocular Ophthalmic, 100 ml
    -12%

    Cleanocular Ophthalmic, 100 ml

    Regular price €13,70 13,7 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €15,65
    You are saving: -€1,95
    13,7 € / 100ml
  • Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr
    -18%

    Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr

    Regular price €32,50 32,5 € / 100gr
    Sale price €32,50 Regular price €39,58
    You are saving: -€7,08
    32,5 € / 100gr
  • Covetrus Room Odour Eliminator, 200Ml
    -20%

    Covetrus Room Odour Eliminator, 200Ml

    Regular price €17,50 8,75 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €21,76
    You are saving: -€4,26
    8,75 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml

    Regular price €11,10 8,88 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €12,40
    You are saving: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Disane Dog Eye Cleanser 125Ml.
    -10% Promo FD

    Disane Dog Eye Cleanser 125Ml.

    Regular price €15,15 116,54 € / 1kg
    Sale price €15,15 Regular price €16,85
    You are saving: -€1,70
    116,54 € / 1kg
  • Douxo S3 Calm, 30 Pads
    -11%

    Douxo S3 Calm, 30 Pads

    Regular price €12,40 86,11 € / 1kg
    Sale price €12,40 Regular price €14,00
    You are saving: -€1,60
    86,11 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen Seagreen , 100 g
    -31%

    Drasanvi Drgreen Seagreen , 100 g

    Sold out
    Let me know
  • Ferplast Hygiene Bag L270 Nippy
    -20%

    Ferplast Hygiene Bag L270 Nippy

    Regular price €3,20 62,75 € / 1kg
    Sale price €3,20 Regular price €4,01
    You are saving: -€0,81
    62,75 € / 1kg
  • Ferplast Hygiene Bag
    -23%

    Ferplast Hygiene Bag

    Regular price €9,30 28,79 € / 1kg
    Sale price €9,30 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,70
    28,79 € / 1kg
  • Ferplast Compress Mini Small Dog
    -20%

    Ferplast Compress Mini Small Dog

    Regular price €3,50 269,23 € / 1kg
    Sale price €3,50 Regular price €4,39
    You are saving: -€0,89
    269,23 € / 1kg
  • Ferplast Dog Pa 6720 Higyenic Bags 40 Bags
    -18%

    Ferplast Dog Pa 6720 Higyenic Bags 40 Bags

    Regular price €4,10 69,49 € / 1kg
    Sale price €4,10 Regular price €5,02
    You are saving: -€0,92
    69,49 € / 1kg
  • Ferplast Hygiene Bag Fpi 5366 10 pieces
    -19%

    Ferplast Hygiene Bag Fpi 5366 10 pieces

    Regular price €8,60 40,0 € / 1kg
    Sale price €8,60 Regular price €10,63
    You are saving: -€2,03
    40,0 € / 1kg
  • Ferplast Genico Large Soaker Pads Absorbpads 10 units
    -22%

    Ferplast Genico Large Soaker Pads Absorbpads 10 units

    Regular price €11,10 13,06 € / 1kg
    Sale price €11,10 Regular price €14,21
    You are saving: -€3,11
    13,06 € / 1kg
  • Ferplast Dog D Unidadu Panda Bag Holder
    -24% Promo FD

    Ferplast Dog D Unidadu Panda Bag Holder

    Regular price €7,00 43,75 € / 1kg
    Sale price €7,00 Regular price €9,26
    You are saving: -€2,26
    43,75 € / 1kg
  • Ferplast Tiger Dog D Unidadu Bag Holder
    -27% Promo FD

    Ferplast Tiger Dog D Unidadu Bag Holder

    Regular price €6,90 43,13 € / 1kg
    Sale price €6,90 Regular price €9,51
    You are saving: -€2,61
    43,13 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen L, Dental Snack For Large Breed Dogs
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen L, Dental Snack For Large Breed Dogs

    Regular price €14,70 98,0 € / 1kg
    Sale price €14,70 Regular price €17,71
    You are saving: -€3,01
    98,0 € / 1kg
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest Gingivet Paste, 100 Gr

    Regular price €13,10 131,0 € / 1kg
    Sale price €13,10 Regular price €14,11
    You are saving: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen M, Dental Snack for Medium Breed Dogs
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen M, Dental Snack for Medium Breed Dogs

    Regular price €11,20 74,67 € / 1kg
    Sale price €11,20 Regular price €13,56
    You are saving: -€2,36
    74,67 € / 1kg