Collection:

Natural Medicine

  •  
  • Pranarom Digestarom Digest Transit, 10 Sachets
    -45%

    Pranarom Digestarom Digest Transit, 10 Sachets

    Regular price €7,40 0,74 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €13,45
    You are saving: -€6,05
    0,74 € / 1ud
  •  
  • Pure Omega Natural Dha Pregnancy & Lactation 60Pearls
    -10%

    Pure Omega Natural Dha Pregnancy & Lactation 60Pearls

    Regular price €31,50 0,53 € / 1ud
    Sale price €31,50 Regular price €34,91
    You are saving: -€3,41
    0,53 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets
    -5%

    Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets

    Regular price €16,00 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €16,84
    You are saving: -€0,84
    0,27 € / 1ud
  • Soria Natural Ext. Passionflower Xxi 50 ml
    -10% Promo FD

    Soria Natural Ext. Passionflower Xxi 50 ml

    Regular price €9,90 19,8 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,00
    You are saving: -€1,10
    19,8 € / 100ml
  •  
  • Eladiet Jelly Kids Sweet Dreams With Melatonin, 250 ml
    -25%

    Eladiet Jelly Kids Sweet Dreams With Melatonin, 250 ml

    Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €15,40
    You are saving: -€3,80
    4,64 € / 100ml
  •  
  • ALAsod Pack, 2 x 20 Tablets
    -10%

    ALAsod Pack, 2 x 20 tablets

    Regular price €48,50
    Sale price €48,50 Regular price €53,80
    You are saving: -€5,30
  •  
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Regular price €19,30 7,72 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €25,19
    You are saving: -€5,89
    7,72 € / 100ml
  • Nutergia Ergyflex 6 Gr , 30 sachets
    -19%

    Nutergia Ergyflex 6 Gr , 30 sachets

    Regular price €35,50 591,67 € / 100gr
    Sale price €35,50 Regular price €43,74
    You are saving: -€8,24
    591,67 € / 100gr
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Light Legs, 60 tablets

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €24,71
    You are saving: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Visaid Press, 90 Capsules
    -9%

    Visaid Press, 90 Capsules

    Regular price €44,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €44,90 Regular price €49,16
    You are saving: -€4,26
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules
    -28%

    Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules

    Regular price €34,20 0,57 € / 1ud
    Sale price €34,20 Regular price €47,30
    You are saving: -€13,10
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Natura Premium Stevia Leaf Powder Bio , 125 g
    -7%

    Natura Premium Stevia Leaf Powder Bio , 125 g

    Regular price €5,80 4,64 € / 100gr
    Sale price €5,80 Regular price €6,21
    You are saving: -€0,41
    4,64 € / 100gr
  •  
  • Legasil 30 film-coated tablets
    -14%

    Legasil 30 film-coated tablets

    Regular price €17,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €20,42
    You are saving: -€2,92
    0,58 € / 1ud
  • Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets
    -27% Promo FD

    Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets

    Regular price €4,90 0,08 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €6,67
    You are saving: -€1,77
    0,08 € / 1ud
  • Vicks Formula Natura Dry & Productive Cough, 140 ml
    -42%

    Vicks Formula Natura Dry & Productive Cough, 140 ml

    Regular price €7,80 5,57 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €13,42
    You are saving: -€5,62
    5,57 € / 100ml
  • Natura Premium Rosemary Essential Oil Cineol Bio , 10 ml
    -26%

    Natura Premium Organic Rosemary Cineol Essential Oil, 10 ml

    Regular price €3,40 34,0 € / 100ml
    Sale price €3,40 Regular price €4,61
    You are saving: -€1,21
    34,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml
    -16%

    Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml

    Regular price €8,30 166,0 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,59
    166,0 € / 100ml
  • Aboca Serenil Calmansia, 50 Capsules
    -25%

    Aboca Serenil Calmansia, 50 Capsules

    Regular price €18,60 0,37 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €24,90
    You are saving: -€6,30
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Bach Rescue Night Drops 20 ml
    -31%

    Bach Rescue Night Drops 20 ml

    Regular price €19,90 99,5 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €28,79
    You are saving: -€8,89
    99,5 € / 100ml
  •  
  • Zenex, 30 capsules
    -20% Promo FD

    Zenex, 30 capsules

    Regular price €26,30 0,88 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €32,73
    You are saving: -€6,43
    0,88 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil, 60 Tablets
    -28%

    Dietmed Inflamil, 60 Tablets

    Regular price €11,70 0,2 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €16,14
    You are saving: -€4,44
    0,2 € / 1ud
  • Ana Maria LaJusticia Soya Lecithin, 300 pearls
    -13%

    Ana Maria LaJusticia Soya Lecithin, 300 pearls

    Regular price €22,60 0,08 € / 1ud
    Sale price €22,60 Regular price €25,95
    You are saving: -€3,35
    0,08 € / 1ud
  • Tongil Nivelcol Savings Format , 120 capsules
    -12%

    Tongil Nivelcol Savings Format , 120 capsules

    Regular price €24,30 0,2 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €27,76
    You are saving: -€3,46
    0,2 € / 1ud
  • Enerzona Omega 3 Rx Liquid 3 Bottles X 33,3 Ml, Pack Of 2
    -13%

    Enerzona Omega 3 Rx Liquid 3 Bottles X 33,3 Ml, Pack Of 2

    Regular price €66,80 100,3 € / 100ml
    Sale price €66,80 Regular price €76,78
    You are saving: -€9,98
    100,3 € / 100ml
  • Neo Mico Hep, 60 capsules
    -8%

    Neo Mico Hep, 60 capsules

    Regular price €36,40 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,40 Regular price €39,45
    You are saving: -€3,05
    0,61 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Ginger & Lemon 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Organic Ginger & Lemon 17 Sachets

    Regular price €3,50 3,5 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,59
    You are saving: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Infutisa Adellax , 25 filters
    -26%

    Infutisa Adellax , 25 filters

    Regular price €3,30 0,13 € / 1ud
    Sale price €3,30 Regular price €4,47
    You are saving: -€1,17
    0,13 € / 1ud
  • Bie3 ObesiBLOC Chitosan 500 mg 80 capsules
    -7%

    Bie3 ObesiBLOC Chitosan 500 mg 80 capsules

    Regular price €15,30
    Sale price €15,30 Regular price €16,53
    You are saving: -€1,23
  • Bio3 Flat Belly Flat Belly 24 Soluble Sticks
    -14%

    Bio3 Flat Belly Flat Belly 24 Soluble Sticks

    Regular price €15,10 0,63 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €17,48
    You are saving: -€2,38
    0,63 € / 1ud
  • Santiveri Kavagas 20Cap.
    -40%

    Santiveri Kavagas 20Cap.

    Regular price €11,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €19,29
    You are saving: -€7,79
    0,58 € / 1ud