Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets
    -5%

    Pharmadiet Hepatosil Plus Small Breed, 30 Tablets

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €28,63
    You are saving: -€1,43
    0,91 € / 1ud
  •  
  • Urinaid 60Cpd
    -27%

    Urinaid 60Cpd

    Regular price €43,70 364,17 € / 1kg
    Sale price €43,70 Regular price €59,66
    You are saving: -€15,96
    364,17 € / 1kg
  • Pharmadiet Inflavet 60 Tablets
    -12%

    Pharmadiet Inflavet 60 Tablets

    Regular price €29,99 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,99 Regular price €34,21
    You are saving: -€4,22
    0,5 € / 1ud
  • Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml
    -52%

    Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml

    Regular price €28,60 95,33 € / 100ml
    Sale price €28,60 Regular price €59,95
    You are saving: -€31,35
    95,33 € / 100ml
  •  
  • Pharmadiet Oleoderm 60 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 60 capsules

    Regular price €21,30 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,30 Regular price €22,91
    You are saving: -€1,61
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Frontpro Dewormer for Dogs 10-25 Kg (L), 3 Chewable Tablets
    -12%

    Frontpro Dewormer for Dogs 10-25 Kg (L), 3 Chewable Tablets

    Regular price €33,90 440,26 € / 1kg
    Sale price €33,90 Regular price €38,74
    You are saving: -€4,84
    440,26 € / 1kg
  •  
  • Frontline, 250 ml
    -23%

    Frontline, 250 ml

    Regular price €24,60 9,84 € / 100ml
    Sale price €24,60 Regular price €31,79
    You are saving: -€7,19
    9,84 € / 100ml
  • Condrovet Force Ha Large Breeds 80Cpd
    -11%

    Condrovet Force Ha Large Breeds 80Cpd

    Regular price €49,35 214,57 € / 1kg
    Sale price €49,35 Regular price €55,49
    You are saving: -€6,14
    214,57 € / 1kg
  • Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml

    Regular price €23,60 47,2 € / 100ml
    Sale price €23,60 Regular price €24,84
    You are saving: -€1,24
    47,2 € / 100ml
  •  
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Large and Giant Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest Large and Giant Breed, 30 sachets

    Regular price €33,10 290,35 € / 1kg
    Sale price €33,10 Regular price €34,84
    You are saving: -€1,74
    290,35 € / 1kg
  •  
  • Stangest Artivet Complex 300 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex 300 Tablets

    Regular price €88,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €88,10 Regular price €96,51
    You are saving: -€8,41
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Impromune Dog Cat Palatable Paste 30 ml
    -22%

    Impromune Dog Cat Palatable Paste 30 ml

    Regular price €18,20 60,67 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €23,26
    You are saving: -€5,06
    60,67 € / 100ml
  •  
  • Entero-Chronic 60Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 60Spheres

    Regular price €39,70 115,41 € / 1kg
    Sale price €39,70 Regular price €49,47
    You are saving: -€9,77
    115,41 € / 1kg
  • Impromune 40Cpd
    -5%

    Impromune 40Cpd

    Regular price €41,60 1223,53 € / 1kg
    Sale price €41,60 Regular price €43,79
    You are saving: -€2,19
    1223,53 € / 1kg
  • Aktivait Small Breed Dog Blister, 60 Tablets
    -8%

    Aktivait Small Breed Dog Blister, 60 Tablets

    Regular price €37,30 621,67 € / 1kg
    Sale price €37,30 Regular price €40,53
    You are saving: -€3,23
    621,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Small & Medium Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest Small & Medium Breed, 30 sachets

    Regular price €28,80 411,43 € / 1kg
    Sale price €28,80 Regular price €30,42
    You are saving: -€1,62
    411,43 € / 1kg
  • Synoquin Small Breed 90Cpd
    -5%

    Synoquin Small Breed 90Cpd

    Regular price €47,40 338,57 € / 1kg
    Sale price €47,40 Regular price €49,89
    You are saving: -€2,49
    338,57 € / 1kg
  • Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml
    -10%

    Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml

    Regular price €18,30 36,6 € / 100ml
    Sale price €18,30 Regular price €20,30
    You are saving: -€2,00
    36,6 € / 100ml
  •  
  • Pharmadiet Vetinmune 120 tablets
    -9%

    Pharmadiet Vetinmune 120 tablets

    Regular price €45,90 0,38 € / 1ud
    Sale price €45,90 Regular price €50,29
    You are saving: -€4,39
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml
    -11%

    Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml

    Regular price €16,59 33,18 € / 100ml
    Sale price €16,59 Regular price €18,74
    You are saving: -€2,15
    33,18 € / 100ml
  • Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml

    Regular price €14,20 28,4 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €14,95
    You are saving: -€0,75
    28,4 € / 100ml
  • Prolivet Cats and Small Dogs, 30 Tablets
    -5%

    Prolivet Cats and Small Dogs, 30 Tablets

    Regular price €26,50 602,27 € / 1kg
    Sale price €26,50 Regular price €27,98
    You are saving: -€1,48
    602,27 € / 1kg
  • Cystaid Cats 180 capsules
    -5%

    Cystaid Cats 180 capsules

    Regular price €73,40 419,43 € / 1kg
    Sale price €73,40 Regular price €77,26
    You are saving: -€3,86
    419,43 € / 1kg
  • Libra Canine Senior 12Kg, dog food for dogs
    -11%

    Libra Canine Senior 12Kg, dog food for dogs

    Regular price €33,15 2,76 € / 1kg
    Sale price €33,15 Regular price €37,20
    You are saving: -€4,05
    2,76 € / 1kg
  • Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10Kg, dog food
    -17%

    Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10Kg, dog food

    Regular price €74,49 7,45 € / 1kg
    Sale price €74,49 Regular price €90,17
    You are saving: -€15,68
    7,45 € / 1kg
  • Pharmadiet Oxispeed 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Oxispeed 60 tablets

    Regular price €20,80 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,80 Regular price €21,89
    You are saving: -€1,09
    0,35 € / 1ud
  • Frontpro Dewormer For Dogs 4-10 Kg (M), 3 Chewable Tablets
    -19%

    Frontpro Dewormer For Dogs 4-10 Kg (M), 3 Chewable Tablets

    Regular price €33,10 429,87 € / 1kg
    Sale price €33,10 Regular price €40,95
    You are saving: -€7,85
    429,87 € / 1kg
  • Sano & Bello Dental Cleaner 140 gr, dog snack
    -20%

    Sano & Bello Dental Cleaner 140 gr, dog snack

    Regular price €8,40 56,0 € / 1kg
    Sale price €8,40 Regular price €10,53
    You are saving: -€2,13
    56,0 € / 1kg
  • Chondrovet Force Ha 500Cpd
    -10%

    Chondrovet Force Ha 500Cpd

    Regular price €200,15 107,15 € / 1kg
    Sale price €200,15 Regular price €222,41
    You are saving: -€22,26
    107,15 € / 1kg
  • Cystaid Canine 120 capsules
    -21%

    Cystaid Canine 120 capsules

    Regular price €75,50 838,89 € / 1kg
    Sale price €75,50 Regular price €96,01
    You are saving: -€20,51
    838,89 € / 1kg