Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Advance Canine Adult Mini Chicken Rice 1,5Kg, dog food for dogs
    -10%

    Advance Canine Adult Mini Chicken Rice 1,5Kg, dog food for dogs

    Regular price €11,60 7,73 € / 1kg
    Sale price €11,60 Regular price €12,89
    You are saving: -€1,29
    7,73 € / 1kg
  •  
  • Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 150 mg, 60 Capsules

    Regular price €53,80 3586,67 € / 1kg
    Sale price €53,80 Regular price €59,58
    You are saving: -€5,78
    3586,67 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Vita 60 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Vita 60 tablets

    Regular price €22,60 376,67 € / 1kg
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    376,67 € / 1kg
  • Zylkene 450 mg 100 capsules
    -6%

    Zylkene 450 mg 100 capsules

    Regular price €134,10 793,49 € / 1kg
    Sale price €134,10 Regular price €142,21
    You are saving: -€8,11
    793,49 € / 1kg
  •  
  • Calmex Dog 60 tablets
    -16%

    Calmex Dog 60 tablets

    Regular price €58,60 461,42 € / 1kg
    Sale price €58,60 Regular price €70,11
    You are saving: -€11,51
    461,42 € / 1kg
  •  
  • Kimimove Support, 600 tablets
    -8%

    Kimimove Support, 600 tablets

    Regular price €282,60 471,0 € / 1kg
    Sale price €282,60 Regular price €307,01
    You are saving: -€24,41
    471,0 € / 1kg
  •  
  • JTPharma Complex B, 60 tablets
    -20%

    JTPharma Complex B, 60 tablets

    Regular price €22,70 302,67 € / 1kg
    Sale price €22,70 Regular price €28,21
    You are saving: -€5,51
    302,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml
    -5%

    Pharmadiet Lagrinet Neo, 10 ml

    Regular price €12,50 125,0 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €13,16
    You are saving: -€0,66
    125,0 € / 100ml
  • Pharmadiet Oleoderm 360 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 360 capsules

    Regular price €119,40
    Sale price €119,40 Regular price €128,21
    You are saving: -€8,81
  •  
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 4.5Kg
    -5%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 4.5Kg

    Regular price €480,70 106,82 € / 1kg
    Sale price €480,70 Regular price €506,00
    You are saving: -€25,30
    106,82 € / 1kg
  •  
  • Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs From 10 to 25 Kg 4pcs x 2.5 ml
    -10%

    Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs From 10 to 25 Kg 4pcs x 2.5 ml

    Regular price €34,90 1396,0 € / 100ml
    Sale price €34,90 Regular price €38,95
    You are saving: -€4,05
    1396,0 € / 100ml
  •  
  • Synoquin Medium Breeds 120Cpd
    -20%

    Synoquin Medium Breeds 120Cpd

    Regular price €64,90 210,03 € / 1kg
    Sale price €64,90 Regular price €81,03
    You are saving: -€16,13
    210,03 € / 1kg
  •  
  • Pharmadiet Profilaxcel, 30 capsules
    -5%

    Pharmadiet Profilaxcel, 30 capsules

    Regular price €33,30 756,82 € / 1kg
    Sale price €33,30 Regular price €35,05
    You are saving: -€1,75
    756,82 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder For Dogs & Cats, 420 g
    -14%

    Plaqueoff Powder For Dogs & Cats, 420 g

    Regular price €64,60 153,81 € / 1kg
    Sale price €64,60 Regular price €74,84
    You are saving: -€10,24
    153,81 € / 1kg
  • Pharmadiet Lactadiet Birth and Weaning Dogs, 134X7,5 gr (1005 gr)
    -6%

    Pharmadiet Lactadiet Birth and Weaning Dogs, 134X7,5 gr (1005 gr)

    Regular price €77,70 77,31 € / 1kg
    Sale price €77,70 Regular price €83,08
    You are saving: -€5,38
    77,31 € / 1kg
  • Karizoo Pestigon Cats 24 Pipettes
    -10%

    Karizoo Pestigon Cats 24 Pipettes

    Regular price €55,20 2,3 € / 1ud
    Sale price €55,20 Regular price €61,05
    You are saving: -€5,85
    2,3 € / 1ud
  • Xmile Plus Dental S Sticks S 260 gr 15 units
    -5%

    Xmile Plus Dental S Sticks S 260 gr 15 units

    Regular price €15,50 64,32 € / 1kg
    Sale price €15,50 Regular price €16,32
    You are saving: -€0,82
    64,32 € / 1kg
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets
    -19%

    Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets

    Regular price €32,99 0,37 € / 1ud
    Sale price €32,99 Regular price €40,84
    You are saving: -€7,85
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Redartik, 30 capsules
    -5%

    Redartik, 30 capsules

    Regular price €27,30 910,0 € / 1kg
    Sale price €27,30 Regular price €28,74
    You are saving: -€1,44
    910,0 € / 1kg
  •  
  • Complivit 150 gr
    -21%

    Complivit 150 gr

    Regular price €19,70 131,33 € / 1kg
    Sale price €19,70 Regular price €24,86
    You are saving: -€5,16
    131,33 € / 1kg
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 900 g
    -7%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 900 g

    Regular price €109,90 122,11 € / 1kg
    Sale price €109,90 Regular price €118,53
    You are saving: -€8,63
    122,11 € / 1kg
  • Advance Canine Adult Snack Hypoallergenic, 7 x 150 g, snack for dogs
    -10%

    Advance Canine Adult Snack Hypoallergenic, 7 x 150 g, snack for dogs

    Regular price €21,20 20,19 € / 1kg
    Sale price €21,20 Regular price €23,56
    You are saving: -€2,36
    20,19 € / 1kg
  • Audevard Ekyrenal Plus 1L
    -12%

    Audevard Ekyrenal Plus 1L

    Regular price €41,10 4,11 € / 100ml
    Sale price €41,10 Regular price €46,81
    You are saving: -€5,71
    4,11 € / 100ml
  • Plaqueoff Powder, 180 g
    -5%

    Plaqueoff Powder, 180 g

    Regular price €37,50 208,33 € / 1kg
    Sale price €37,50 Regular price €39,47
    You are saving: -€1,97
    208,33 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar -8Kg Small
    -10%

    Seresto Dog Collar -8Kg Small

    Regular price €33,80 348,45 € / 1kg
    Sale price €33,80 Regular price €37,74
    You are saving: -€3,94
    348,45 € / 1kg
  • Sustain Large Breed Dog 30Sobres
    -16%

    Sustain Large Breed Dog 30Sobres

    Regular price €37,70 162,5 € / 1kg
    Sale price €37,70 Regular price €44,95
    You are saving: -€7,25
    162,5 € / 1kg
  • Advance Vet Canine Adult Gastroenteric 12Kg, dog food for dogs
    -19%

    Advance Vet Canine Adult Gastroenteric 12Kg, dog food for dogs

    Regular price €65,19 5,43 € / 1kg
    Sale price €65,19 Regular price €79,99
    You are saving: -€14,80
    5,43 € / 1kg
  • Audevard Ekygard 6kg
    -5% Oportunidades

    Audevard Ekygard 6kg

    Regular price €254,10 42,35 € / 1kg
    Sale price €254,10 Regular price €267,47
    You are saving: -€13,37
    42,35 € / 1kg
  • Audevard Zzen Solution 1L
    -20%

    Audevard Zzen Solution 1L

    Regular price €34,70 3,47 € / 100ml
    Sale price €34,70 Regular price €43,16
    You are saving: -€8,46
    3,47 € / 100ml
  • Specific Feline Fow-Hy Allergen Management Plus Box, 7X100 gr, wet cat food
    -5%

    Specific Feline Fow-Hy Allergen Management Plus Box, 7X100 gr, wet cat food

    Regular price €15,50 22,14 € / 1kg
    Sale price €15,50 Regular price €16,32
    You are saving: -€0,82
    22,14 € / 1kg