Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Entero-Chronic 30Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 30Spheres

    Regular price €23,50 602,56 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €29,26
    You are saving: -€5,76
    602,56 € / 1kg
  •  
  • Xmile Forte 30Gr + Dedil
    -8%

    Xmile Forte 30Gr + Dedil

    Regular price €26,70 890,0 € / 1kg
    Sale price €26,70 Regular price €29,08
    You are saving: -€2,38
    890,0 € / 1kg
  • Atopivet Collar 75Cm
    -9%

    Atopivet Collar 75Cm

    Regular price €23,40 23400,0 € / 1kg
    Sale price €23,40 Regular price €25,58
    You are saving: -€2,18
    23400,0 € / 1kg
  • Covetrus Large Cat Nail Clippers, 1pc
    -19%

    Covetrus Large Cat Nail Clippers, 1pc

    Regular price €5,30 75,71 € / 1kg
    Sale price €5,30 Regular price €6,51
    You are saving: -€1,21
    75,71 € / 1kg
  •  
  • Kimimove Ultra, 360 tablets
    -21%

    Kimimove Ultra, 360 tablets

    Regular price €270,80 752,22 € / 1kg
    Sale price €270,80 Regular price €342,42
    You are saving: -€71,62
    752,22 € / 1kg
  •  
  • Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs +25 Kg 4pcs x 4 ml
    -10%

    Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs +25 Kg 4pcs x 4 ml

    Regular price €35,90 897,5 € / 100ml
    Sale price €35,90 Regular price €39,84
    You are saving: -€3,94
    897,5 € / 100ml
  •  
  • Stangest Hepa T Detox 300 Tablets
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 Tablets

    Regular price €50,50 0,17 € / 1ud
    Sale price €50,50 Regular price €63,27
    You are saving: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Atopivet 60 capsules
    -7%

    Atopivet 60 capsules

    Regular price €27,30 208,4 € / 1kg
    Sale price €27,30 Regular price €29,47
    You are saving: -€2,17
    208,4 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 10-20Kg, 6 Pipettes
    -24%

    Frontline Tri-Act 10-20Kg, 6 Pipettes

    Regular price €48,20 892,59 € / 1kg
    Sale price €48,20 Regular price €63,47
    You are saving: -€15,27
    892,59 € / 1kg
  •  
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml

    Regular price €23,89 6,83 € / 100ml
    Sale price €23,89 Regular price €29,20
    You are saving: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  •  
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €14,60
    You are saving: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  •  
  • Plaqueoff Dental Croq Cat 60 gr, snack for cats
    -14%

    Plaqueoff Dental Croq Cat 60 gr, snack for cats

    Regular price €6,90 115,0 € / 1kg
    Sale price €6,90 Regular price €8,06
    You are saving: -€1,16
    115,0 € / 1kg
  • Capstar 57 Mg Dog 11-60Kg, 6 Tablets
    -17%

    Capstar 57 Mg Dog 11-60Kg, 6 Tablets

    Regular price €16,20 810,0 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €19,63
    You are saving: -€3,43
    810,0 € / 1kg
  • Artero Bye Bye Shampoo 5L
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 5L

    Regular price €97,90 1,96 € / 100ml
    Sale price €97,90 Regular price €114,83
    You are saving: -€16,93
    1,96 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets
    -17%

    Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets

    Regular price €19,70 0,41 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €23,80
    You are saving: -€4,10
    0,41 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce, 600 capsules
    -16%

    Kimiderm Reforce, 600 capsules

    Regular price €184,10 306,83 € / 1kg
    Sale price €184,10 Regular price €219,47
    You are saving: -€35,37
    306,83 € / 1kg
  • Taberdog Permethrin Collar 40Cm
    -7%

    Taberdog Permethrin Collar 40Cm

    Regular price €8,80 244,44 € / 1kg
    Sale price €8,80 Regular price €9,47
    You are saving: -€0,67
    244,44 € / 1kg
  •  
  • Advance Canine Senior Medium Chicken Rice 12Kg, dog food for dogs

    Regular price €62,99 5,25 € / 1kg
    Sale price €62,99 Regular price €62,99
    You are saving: -€0,00
    5,25 € / 1kg
  •  
  • Frontpro Dewormer For Dogs 2-4 Kg (S), 3 Chewable Tablets
    -23%

    Frontpro Dewormer For Dogs 2-4 Kg (S), 3 Chewable Tablets

    Regular price €27,80 361,04 € / 1kg
    Sale price €27,80 Regular price €36,25
    You are saving: -€8,45
    361,04 € / 1kg
  • Taberdog Permethrin Collar 60Cm
    -5%

    Taberdog Permethrin Collar 60Cm

    Regular price €8,90 189,36 € / 1kg
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
    189,36 € / 1kg
  • Audevard Ekyfkex Tendon Evo 1,8 KG
    -9%

    Audevard Ekyfkex Tendon Evo 1,8 KG

    Regular price €184,40 92,2 € / 1kg
    Sale price €184,40 Regular price €201,79
    You are saving: -€17,39
    92,2 € / 1kg
  • Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Trout 6X300Gr box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Trout 6X300Gr box, wet dog food

    Regular price €21,06 11,7 € / 1kg
    Sale price €21,06 Regular price €23,40
    You are saving: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 2-5Kg 6Pip Xs
    -24%

    Frontline Tri-Act 2-5Kg 6Pip Xs

    Regular price €39,70 882,22 € / 1kg
    Sale price €39,70 Regular price €52,21
    You are saving: -€12,51
    882,22 € / 1kg
  • Beaphar Fiprotec Spot On Cat 4 Pip x 0,5 ml
    -15%

    Beaphar Fiprotec Spot On Cat 4 Pip x 0,5 ml

    Regular price €10,20 2040,0 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €12,00
    You are saving: -€1,80
    2040,0 € / 100ml
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain Small and Medium Breed 30 sachets

    Regular price €29,60 36,54 € / 100gr
    Sale price €29,60 Regular price €36,95
    You are saving: -€7,35
    36,54 € / 100gr
  • Plaqueoff Powder, 60 g
    -30%

    Plaqueoff Powder, 60 g

    Regular price €18,20 303,33 € / 1kg
    Sale price €18,20 Regular price €26,15
    You are saving: -€7,95
    303,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml

    Regular price €14,80 29,6 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €15,58
    You are saving: -€0,78
    29,6 € / 100ml
  • Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes
    -15%

    Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes

    Regular price €24,30 467,31 € / 1kg
    Sale price €24,30 Regular price €28,74
    You are saving: -€4,44
    467,31 € / 1kg
  • Audevard Hoof Biotine 1Kg
    -6%

    Audevard Hoof Biotine 1Kg

    Regular price €73,70 73,7 € / 1kg
    Sale price €73,70 Regular price €78,63
    You are saving: -€4,93
    73,7 € / 1kg