Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Tasty Bone Toy/Puppy Chicken
    -22%

    Tasty Bone Toy/Puppy Chicken

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,56
    5,6 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Toy/Puppy Lamb
    -22%

    Tasty Bone Toy/Puppy Lamb

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,56
    5,6 € / 1ud
  • Tasty Bone Bacon Small
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Bacon Small

    Regular price €7,00 7,0 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,93
    You are saving: -€1,93
    7,0 € / 1ud
  • Tasty Bone Bacon Large
    -16% Promo FD

    Tasty Bone Bacon Large

    Regular price €12,00 12,0 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €14,27
    You are saving: -€2,27
    12,0 € / 1ud
  •  
  • Freedog Jersey Frapp Blue 30Cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp Blue 30Cm

    Regular price €9,40 9,4 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €10,44
    You are saving: -€1,04
    9,4 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Mega Bacon
    -13% Promo FD

    Tasty Bone Mega Bacon

    Regular price €22,30 22,3 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,67
    You are saving: -€3,37
    22,3 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Flexi Small
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Flexi Small

    Regular price €8,40 8,4 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €10,76
    You are saving: -€2,36
    8,4 € / 1ud
  • Tasty Bone Flexi Large
    -10% Promo FD

    Tasty Bone Flexi Large

    Regular price €15,90 15,9 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €17,69
    You are saving: -€1,79
    15,9 € / 1ud
  • Tasty Bone Trio Chicken Large
    -14% Promo FD

    Tasty Bone Trio Chicken Large

    Regular price €18,50 18,5 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €21,45
    You are saving: -€2,95
    18,5 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Toy/Puppy Bacon
    -22%

    Tasty Bone Toy/Puppy Bacon

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,56
    5,6 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Toy/Puppy Calf
    -22%

    Tasty Bone Toy/Puppy Calf

    Regular price €5,60 5,6 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,56
    5,6 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Trio Chicken Small
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Trio Chicken Small

    Regular price €15,00 15,0 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €19,19
    You are saving: -€4,19
    15,0 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone T-Bone Knot
    -22%

    Tasty Bone T-Bone Knot

    Regular price €12,20 12,2 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €15,68
    You are saving: -€3,48
    12,2 € / 1ud
  • Tasty Bone Dental Parsley
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Dental Parsley

    Regular price €13,30 13,3 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €17,11
    You are saving: -€3,81
    13,3 € / 1ud
  • Tasty Bone Mighty Ball
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Mighty Ball

    Regular price €12,50 12,5 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €16,11
    You are saving: -€3,61
    12,5 € / 1ud
  • Tasty Bone Mighty Ring Small
    -19% Promo FD

    Tasty Bone Mighty Ring Small

    Regular price €7,70 7,7 € / 1ud
    Sale price €7,70 Regular price €9,50
    You are saving: -€1,80
    7,7 € / 1ud
  • Tasty Bone Mighty Dental
    -20%

    Tasty Bone Mighty Dental

    Regular price €13,29 13,29 € / 1ud
    Sale price €13,29 Regular price €16,61
    You are saving: -€3,32
    13,29 € / 1ud
  • Tasty Bone Twin Pack Shrimp Bbq Steak Small
    -22%

    Tasty Bone Twin Pack Shrimp Bbq Steak Small

    Regular price €12,30 12,3 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €15,77
    You are saving: -€3,47
    12,3 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Twin Pack Beef Bacon Sausage Small
    -14% Promo FD

    Tasty Bone Twin Pack Beef Bacon Sausage Small

    Regular price €13,60 13,6 € / 1ud
    Sale price €13,60 Regular price €15,77
    You are saving: -€2,17
    13,6 € / 1ud
  •  
  • Tasty Bone Twin Pack Pheasant Duck Toy
    -15% Promo FD

    Tasty Bone Twin Pack Pheasant Duck Toy

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €12,42
    You are saving: -€1,82
    10,6 € / 1ud
  • Tasty Bone Twin Pack Veal Cordon Bleu Toy
    -11% Promo FD

    Tasty Bone Twin Pack Veal Cordon Bleu Toy

    Regular price €11,00 11,0 € / 1ud
    Sale price €11,00 Regular price €12,34
    You are saving: -€1,34
    11,0 € / 1ud
  • Tasty Bone Twin Pack Shrimp Bbq Steak Toy
    -21% Promo FD

    Tasty Bone Twin Pack Shrimp Bbq Steak Toy

    Regular price €9,70 9,7 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €12,34
    You are saving: -€2,64
    9,7 € / 1ud
  • Tasty Bone Twin Pack Beef Bacon Toy Sausage
    -22%

    Tasty Bone Twin Pack Beef Bacon Toy Sausage

    Regular price €9,60 9,6 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €12,34
    You are saving: -€2,74
    9,6 € / 1ud
  • Tasty Bone Dental Cinnamon Mint
    -18% Promo FD

    Tasty Bone Dental Cinnamon Mint

    Regular price €14,00 14,0 € / 1ud
    Sale price €14,00 Regular price €17,11
    You are saving: -€3,11
    14,0 € / 1ud
  • Tasty Bone Trio Mint
    -14% Promo FD

    Tasty Bone Trio Mint

    Regular price €15,30 15,3 € / 1ud
    Sale price €15,30 Regular price €17,69
    You are saving: -€2,39
    15,3 € / 1ud
  • Tasty Bone Trio Mint Large
    -25% Promo FD

    Tasty Bone Trio Mint Large

    Regular price €14,70 14,7 € / 1ud
    Sale price €14,70 Regular price €19,69
    You are saving: -€4,99
    14,7 € / 1ud
  • Tasty Bone Peanut Butter Small
    -22% Promo FD

    Tasty Bone Peanut Butter Small

    Regular price €7,00 7,0 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €8,93
    You are saving: -€1,93
    7,0 € / 1ud
  • Desinclor (Red) 1% Chlorhexidine Antiseptic Solution for Veterinary Use, 500 ml.
    -19%

    Desinclor (Red) 1% Chlorhexidine Antiseptic Solution for Veterinary Use, 500 ml.

    Regular price €5,80 1,16 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,36
    1,16 € / 100ml
  • Desinclor Soap 0.8% 500 Ml (Clear)
    -9%

    Desinclor Soap 0.8% 500 Ml (Clear)

    Regular price €7,10 1,42 € / 100ml
    Sale price €7,10 Regular price €7,79
    You are saving: -€0,69
    1,42 € / 100ml
  • Tasty Bone Trio Bone Bone Chicken Toy
    -14% Promo FD

    Tasty Bone Trio Bone Bone Chicken Toy

    Regular price €11,10 11,1 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €12,84
    You are saving: -€1,74
    11,1 € / 1ud