Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Calphormin 10 Kg Pellets
    -12%

    Calphormin 10 Kg Pellets

    Regular price €157,01 15,7 € / 1kg
    Sale price €157,01 Regular price €177,55
    You are saving: -€20,54
    15,7 € / 1kg
  •  
  • Freedog Jersey Frapp Blue 40Cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp Blue 40Cm

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €12,87
    You are saving: -€1,27
    11,6 € / 1ud
  • Iron X Cell 1,2L.
    -5%

    Iron X Cell 1,2L.

    Regular price €25,40 2,12 € / 100ml
    Sale price €25,40 Regular price €26,74
    You are saving: -€1,34
    2,12 € / 100ml
  • Calphormin 3 Kg Pellets
    -5%

    Calphormin 3 Kg Pellets

    Regular price €73,75 24,58 € / 1kg
    Sale price €73,75 Regular price €77,63
    You are saving: -€3,88
    24,58 € / 1kg
  •  
  • Stride Ha Solution 1.183L
    -5%

    Stride Ha Solution 1.183L

    Regular price €149,99 12,68 € / 100ml
    Sale price €149,99 Regular price €157,88
    You are saving: -€7,89
    12,68 € / 100ml
  •  
  • Stride Ha Solution 3.75L
    -5%

    Stride Ha Solution 3.75L

    Regular price €389,99 10,4 € / 100ml
    Sale price €389,99 Regular price €410,52
    You are saving: -€20,53
    10,4 € / 100ml
  •  
  • Speed X Cell 3.75L
    -5%

    Speed X Cell 3.75L

    Regular price €77,95 2,08 € / 100ml
    Sale price €77,95 Regular price €82,05
    You are saving: -€4,10
    2,08 € / 100ml
  • Speed X Cell 10L.
    -5%

    Speed X Cell 10L.

    Regular price €197,99 19,8 € / 1kg
    Sale price €197,99 Regular price €208,41
    You are saving: -€10,42
    19,8 € / 1kg
  • Stride Plus Ha Dogs 500Ml
    -5%

    Stride Plus for Dogs 500 ml

    Regular price €74,25 14,85 € / 100ml
    Sale price €74,25 Regular price €78,16
    You are saving: -€3,91
    14,85 € / 100ml
  •  
  • Gnf 3Kg Ulcer+Probiotic
    -5%

    Gnf 3Kg Ulcer+Probiotic

    Regular price €133,99 44,66 € / 1kg
    Sale price €133,99 Regular price €141,04
    You are saving: -€7,05
    44,66 € / 1kg
  •  
  • Gnf 10Kg, Ulcer + Probiotic
    -11%

    Gnf 10Kg, Ulcer + Probiotic

    Regular price €308,99 30,9 € / 1kg
    Sale price €308,99 Regular price €345,70
    You are saving: -€36,71
    30,9 € / 1kg
  •  
  • Libra Canine Adult Beef 14Kg, dog food
    -10%

    Libra Canine Adult Beef 14Kg, dog food

    Regular price €35,50 2,54 € / 1kg
    Sale price €35,50 Regular price €39,44
    You are saving: -€3,94
    2,54 € / 1kg
  •  
  • VetPlus Flumax Cat 150 ml
    -12%

    VetPlus Flumax Cat 150 ml

    Regular price €28,30 18,87 € / 100ml
    Sale price €28,30 Regular price €32,20
    You are saving: -€3,90
    18,87 € / 100ml
  • Hoofmaker Pellets 10Kg
    -5%

    Hoofmaker Pellets 10Kg

    Regular price €374,99 37,5 € / 1kg
    Sale price €374,99 Regular price €394,73
    You are saving: -€19,74
    37,5 € / 1kg
  • Hemorex Paste 1 Syringe X 30Gr
    -12%

    Hemorex Paste 1 Syringe X 30Gr

    Regular price €35,00 1166,67 € / 1kg
    Sale price €35,00 Regular price €39,84
    You are saving: -€4,84
    1166,67 € / 1kg
  • Vitamin E 2000 1,5Kg
    -5%

    Vitamin E 2000 1,5Kg

    Regular price €43,90 29,27 € / 1kg
    Sale price €43,90 Regular price €46,21
    You are saving: -€2,31
    29,27 € / 1kg
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 500Ml
    -5%

    Hoof Conditioner Hoof Grease 500Ml

    Regular price €9,65 1,93 € / 100ml
    Sale price €9,65 Regular price €10,16
    You are saving: -€0,51
    1,93 € / 100ml
  • Libra Canine Adult Light 3Kg, dog food for dogs
    -10%

    Libra Canine Adult Light 3Kg, dog food for dogs

    Regular price €10,20 3,4 € / 1kg
    Sale price €10,20 Regular price €11,33
    You are saving: -€1,13
    3,4 € / 1kg
  •  
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 2.5L
    -5%

    Hoof Conditioner Hoof Grease 2.5L

    Regular price €42,25 1,69 € / 100ml
    Sale price €42,25 Regular price €44,47
    You are saving: -€2,22
    1,69 € / 100ml
  •  
  • Calphormin 20Kg. Pellets
    -5%

    Calphormin 20Kg. Pellets

    Regular price €305,00 15,25 € / 1kg
    Sale price €305,00 Regular price €321,05
    You are saving: -€16,05
    15,25 € / 1kg
  • Libra Canine Adult Mini Chicken 8Kg, dog food for dogs
    -10%

    Libra Canine Adult Mini Chicken 8Kg, dog food for dogs

    Regular price €23,20 2,9 € / 1kg
    Sale price €23,20 Regular price €25,78
    You are saving: -€2,58
    2,9 € / 1kg
  • Good As Gold 1 Syringe,70Gr
    -5%

    Good As Gold 1 Syringe,70Gr

    Regular price €15,50 221,43 € / 1kg
    Sale price €15,50 Regular price €16,32
    You are saving: -€0,82
    221,43 € / 1kg
  • Premium Linseed Oil 4.5L. Linseed Oil.
    -5%

    Premium Linseed Oil 4.5L. Linseed Oil.

    Regular price €56,10 1,25 € / 100ml
    Sale price €56,10 Regular price €59,05
    You are saving: -€2,95
    1,25 € / 100ml
  • Libra Canine Adult Chicken 3kg, dog food for dogs
    -10%

    Libra Canine Adult Chicken 3kg, dog food for dogs

    Regular price €9,20 3,07 € / 1kg
    Sale price €9,20 Regular price €10,22
    You are saving: -€1,02
    3,07 € / 1kg
  • Good As Gold 3X35 Gr Syringe
    -5%

    Good As Gold 3X35 Gr Syringe

    Regular price €26,70 254,29 € / 1kg
    Sale price €26,70 Regular price €28,11
    You are saving: -€1,41
    254,29 € / 1kg
  • Gnf Paste 80Gr X 1 Syringe
    -5% Promo FD

    Gnf Paste 80Gr X 1 Syringe

    Regular price €10,30 128,75 € / 1kg
    Sale price €10,30 Regular price €10,84
    You are saving: -€0,54
    128,75 € / 1kg
  • Sandxpell Pellets 4Kg
    -5%

    Sandxpell Pellets 4Kg

    Regular price €74,55 18,64 € / 1kg
    Sale price €74,55 Regular price €78,47
    You are saving: -€3,92
    18,64 € / 1kg
  • Vitamin C, 1 Kg
    -5%

    Vitamin C, 1 Kg

    Regular price €51,29 51,29 € / 1kg
    Sale price €51,29 Regular price €53,99
    You are saving: -€2,70
    51,29 € / 1kg
  • Equizal 400Ml
    -7%

    Equizal 400Ml

    Regular price €24,00 6,0 € / 100ml
    Sale price €24,00 Regular price €25,74
    You are saving: -€1,74
    6,0 € / 100ml
  • Good As Gold + Magnesium 500Gr
    -5%

    Good As Gold + Magnesium 500Gr

    Regular price €51,79 103,58 € / 1kg
    Sale price €51,79 Regular price €54,52
    You are saving: -€2,73
    103,58 € / 1kg