Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Effitix Xs Antiparasitic Very Small Dogs 1.5-4 Kg, 4 Pipettes
    -9%

    Effitix Xs Antiparasitic Very Small Dogs 1.5-4 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €25,80 17,2 € / 1kg
    Sale price €25,80 Regular price €28,49
    You are saving: -€2,69
    17,2 € / 1kg
  •  
  • Effitix M Antiparasitic Medium Dogs 10-20 Kg, 24 Pipettes
    -11%

    Effitix M Antiparasitic Medium Dogs 10-20 Kg, 24 Pipettes

    Regular price €150,40 0,75 € / 100gr
    Sale price €150,40 Regular price €169,46
    You are saving: -€19,06
    0,75 € / 100gr
  • Effitix M Antiparasitic Medium Dogs 10-20 Kg, 4 Pipettes
    -5%

    Effitix M Antiparasitic Medium Dogs 10-20 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €32,30 0,16 € / 100gr
    Sale price €32,30 Regular price €33,95
    You are saving: -€1,65
    0,16 € / 100gr
  • Effitix XL Antiparasitic Very Large Dogs +40 Kg, 4 Pipettes
    -5%

    Effitix XL Antiparasitic Very Large Dogs +40 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €37,90 0,09 € / 100gr
    Sale price €37,90 Regular price €39,84
    You are saving: -€1,94
    0,09 € / 100gr
  •  
  • Virbac Epi-Otic 125 ml
    -25%

    Virbac Epi-Otic 125 ml

    Regular price €14,80 11,84 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €19,79
    You are saving: -€4,99
    11,84 € / 100ml
  •  
  • Virbac Veggiedent Fr3sh XS, Dental Snacks For Very Small Breed Dogs
    -16%

    Virbac Veggiedent Fr3sh XS, Dental Snacks For Very Small Breed Dogs

    Regular price €6,90 52,27 € / 1kg
    Sale price €6,90 Regular price €8,25
    You are saving: -€1,35
    52,27 € / 1kg
  •  
  • Virbac Veggiedent Fr3sh L, Dental Snacks for Large Breed Dogs
    -17%

    Virbac Veggiedent Fr3sh L, Dental Snacks for Large Breed Dogs

    Regular price €10,50 70,0 € / 1kg
    Sale price €10,50 Regular price €12,69
    You are saving: -€2,19
    70,0 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Fr3sh S, Dental Snacks For Small Breed Dogs
    -16%

    Virbac Veggiedent Fr3sh S, Dental Snacks For Small Breed Dogs

    Regular price €7,50 28,74 € / 1kg
    Sale price €7,50 Regular price €8,92
    You are saving: -€1,42
    28,74 € / 1kg
  • Vetnova Megatop Powerflex 500 ml
    -5%

    Vetnova Megatop Powerflex 500 ml

    Regular price €33,20 6,64 € / 100ml
    Sale price €33,20 Regular price €34,95
    You are saving: -€1,75
    6,64 € / 100ml
  •  
  • Freedog Jersey Frapp Red 20Cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp Red 20Cm

    Regular price €8,69 8,69 € / 1ud
    Sale price €8,69 Regular price €9,66
    You are saving: -€0,97
    8,69 € / 1ud
  •  
  • Vetnova Liverade 1L
    -9%

    Vetnova Liverade 1L

    Regular price €48,00 4,8 € / 100ml
    Sale price €48,00 Regular price €52,99
    You are saving: -€4,99
    4,8 € / 100ml
  •  
  • Multipack Pedigree Dentastix Medium 28pcs
    -22%

    Multipack Pedigree Dentastix Medium 28pcs

    Regular price €9,00 3,13 € / 1kg
    Sale price €9,00 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,50
    3,13 € / 1kg
  •  
  • Vetnova Aptima Total 1,2 Kg
    -9%

    Vetnova Aptima Total 1,2 Kg

    Regular price €40,80 20,4 € / 1kg
    Sale price €40,80 Regular price €44,99
    You are saving: -€4,19
    20,4 € / 1kg
  • Vetnova Whole 60 ml
    -9% Promo FD

    Vetnova Whole 60 ml

    Regular price €22,70 37,83 € / 100ml
    Sale price €22,70 Regular price €24,99
    You are saving: -€2,29
    37,83 € / 100ml
  • Vetnova Red Cell 900 ml
    -5%

    Vetnova Red Cell 900 ml

    Regular price €30,00 3,33 € / 100ml
    Sale price €30,00 Regular price €31,58
    You are saving: -€1,58
    3,33 € / 100ml
  • Natural Trainer Canine Adul Med Max Weight 12Kg, dog food
    -10%

    Natural Trainer Canine Adul Med Max Weight 12Kg, dog food

    Regular price €44,70 3,73 € / 1kg
    Sale price €44,70 Regular price €49,67
    You are saving: -€4,97
    3,73 € / 1kg
  • Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml
    -16%

    Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml

    Regular price €20,99 4,44 € / 100ml
    Sale price €20,99 Regular price €24,99
    You are saving: -€4,00
    4,44 € / 100ml
  • Vetnova Endure Insecticide, 3,785 L
    -5%

    Vetnova Endure Insecticide, 3,785 L

    Regular price €241,90 6,39 € / 100ml
    Sale price €241,90 Regular price €254,63
    You are saving: -€12,73
    6,39 € / 100ml
  •  
  • Vetnova Multiva Ear Care 118 ml
    -28%

    Vetnova Multiva Ear Care 118 ml

    Regular price €13,99 11,86 € / 100ml
    Sale price €13,99 Regular price €19,51
    You are saving: -€5,52
    11,86 € / 100ml
  •  
  • Vetnova Aptima Neuro 900 g
    -5%

    Vetnova Aptima Neuro 900 g

    Regular price €57,10 63,44 € / 1kg
    Sale price €57,10 Regular price €60,11
    You are saving: -€3,01
    63,44 € / 1kg
  • Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml
    -9% Promo FD

    Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml

    Regular price €31,10 25,92 € / 100ml
    Sale price €31,10 Regular price €33,99
    You are saving: -€2,89
    25,92 € / 100ml
  • Vetnova Vetrolin White 'N Brite 946 ml
    -5%

    Vetnova Vetrolin White 'N Brite 946 ml

    Regular price €44,00 4,65 € / 100ml
    Sale price €44,00 Regular price €46,32
    You are saving: -€2,32
    4,65 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 300 ml
    -7%

    Vetnova Tri-Tec 14 300 ml

    Regular price €26,50 8,83 € / 100ml
    Sale price €26,50 Regular price €28,63
    You are saving: -€2,13
    8,83 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 600 ml
    -10%

    Vetnova Tri-Tec 14 600 ml

    Regular price €43,60 7,27 € / 100ml
    Sale price €43,60 Regular price €48,32
    You are saving: -€4,72
    7,27 € / 100ml
  • Vetnova Megatop Event 60 ml syringe
    -5% Promo FD

    Vetnova Megatop Event 60 ml syringe

    Regular price €33,20 55,33 € / 100ml
    Sale price €33,20 Regular price €34,95
    You are saving: -€1,75
    55,33 € / 100ml
  • Vetnova Red Cell Avian, 500 ml with measuring cap
    -8%

    Vetnova Red Cell Avian, 500 ml with measuring cap

    Regular price €29,30 5,86 € / 100ml
    Sale price €29,30 Regular price €31,99
    You are saving: -€2,69
    5,86 € / 100ml
  • Vetnova Red Cell Avian Mini, 100 ml with Dropper Stopper
    -8%

    Vetnova Red Cell Avian Mini, 100 ml with Dropper Stopper

    Regular price €14,70 14,7 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,29
    14,7 € / 100ml
  • Vetnova Thermaflex Liniment Gel 355 ml
    -5%

    Vetnova Thermaflex Liniment Gel 355 ml

    Regular price €43,60 12,28 € / 100ml
    Sale price €43,60 Regular price €45,89
    You are saving: -€2,29
    12,28 € / 100ml
  • Wahl Blade Ice Cooling Spray 400 Ml
    -5%

    Wahl Blade Ice Cooling Spray 400 Ml

    Regular price €9,90 2,48 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €10,42
    You are saving: -€0,52
    2,48 € / 100ml
  • Wahl Pico Clippers - Pocket Pink
    -5% Promo FD

    Wahl Pico Clippers - Pocket Pink

    Regular price €17,70 17,7 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €18,63
    You are saving: -€0,93
    17,7 € / 1ud