Collection:

Cats

  • JTPharma Odourless, 1000 ml
    -18%

    JTPharma Odourless, 1000 ml

    Regular price €33,90 3,39 € / 100ml
    Sale price €33,90 Regular price €41,26
    You are saving: -€7,36
    3,39 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 120 ml
    -12%

    JTPharma Ultra Dry, 120 ml

    Regular price €10,80 9,0 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €12,21
    You are saving: -€1,41
    9,0 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Regular price €12,50 22,73 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €14,21
    You are saving: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • JTPharma Complex B, 150 ml
    -8%

    JTPharma Complex B, 150 ml

    Regular price €12,30 8,2 € / 100ml
    Sale price €12,30 Regular price €13,44
    You are saving: -€1,14
    8,2 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Regular price €12,50 12,5 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €13,38
    You are saving: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets
    -18%

    JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets

    Regular price €31,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €31,90 Regular price €38,74
    You are saving: -€6,84
    0,53 € / 1ud
  • Kalm Aid Dog Cat Gel 250 ml
    -24%

    Kalm Aid Dog Cat Gel 250 ml

    Regular price €11,80 4,72 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €15,58
    You are saving: -€3,78
    4,72 € / 100ml
  • Kaminox 60 ml
    -15%

    Kaminox 60 ml

    Regular price €21,20 35,33 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €24,84
    You are saving: -€3,64
    35,33 € / 100ml
  • Karizoo Pestigon 50 Cats 4 Pipettes
    -10%

    Karizoo Pestigon 50 Cats 4 Pipettes

    Regular price €10,70 2,68 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €11,86
    You are saving: -€1,16
    2,68 € / 1ud
  • Kimiadapt 35, 60 tablets
    -20%

    Kimiadapt 35, 60 tablets

    Regular price €17,50 291,67 € / 1kg
    Sale price €17,50 Regular price €21,86
    You are saving: -€4,36
    291,67 € / 1kg
  • Kimiadapt 105, 60 tablets
    -10%

    Kimiadapt 105, 60 tablets

    Regular price €27,00 450,0 € / 1kg
    Sale price €27,00 Regular price €30,09
    You are saving: -€3,09
    450,0 € / 1kg
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr

    Regular price €14,00 466,67 € / 1kg
    Sale price €14,00 Regular price €15,81
    You are saving: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Regular price €20,90 17,71 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €23,37
    You are saving: -€2,47
    17,71 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20% Promo FD

    Konig Gastrovet, 240 tablets

    Regular price €131,20 255,25 € / 1kg
    Sale price €131,20 Regular price €163,03
    You are saving: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml
    -7% Promo FD

    Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml

    Regular price €16,00 53,33 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €17,18
    You are saving: -€1,18
    53,33 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablets

    Regular price €21,10 458,7 € / 1kg
    Sale price €21,10 Regular price €22,54
    You are saving: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml
    -7% Promo FD

    Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml

    Regular price €38,90 97,25 € / 100ml
    Sale price €38,90 Regular price €42,00
    You are saving: -€3,10
    97,25 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml
    -7%

    Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml

    Regular price €30,10 43,0 € / 100ml
    Sale price €30,10 Regular price €32,20
    You are saving: -€2,10
    43,0 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g
    -6%

    Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g

    Regular price €38,10 762,0 € / 1kg
    Sale price €38,10 Regular price €40,72
    You are saving: -€2,62
    762,0 € / 1kg
  • Konig Nono Cats, 82 ml
    -27%

    Konig Nono Cats, 82 ml

    Regular price €24,50 29,88 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €33,38
    You are saving: -€8,88
    29,88 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Spray, 100 ml
    -7%

    Konig Nutriderm Spray, 100 ml

    Regular price €27,10 27,1 € / 100ml
    Sale price €27,10 Regular price €29,00
    You are saving: -€1,90
    27,1 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Drops, 15 ml
    -6%

    Konig Nutriderm Drops, 15 ml

    Regular price €24,10 1,61 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €25,76
    You are saving: -€1,66
    1,61 € / 1ud
  • Konig Dissuade Concentrate, 300 ml
    -7%

    Konig Dissuade Concentrate, 300 ml

    Regular price €38,10 12,7 € / 100ml
    Sale price €38,10 Regular price €40,76
    You are saving: -€2,66
    12,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Spray, 100 ml
    -9%

    Konig Dissuade Spray, 100 ml

    Regular price €13,70 13,7 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €14,98
    You are saving: -€1,28
    13,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Plus, 200 ml
    -8%

    Konig Dissuade Plus, 200 ml

    Regular price €21,60 10,8 € / 100ml
    Sale price €21,60 Regular price €23,55
    You are saving: -€1,95
    10,8 € / 100ml
  • Lagripets Dog Cat 15 ml
    -8%

    Lagripets Dog Cat 15 ml

    Regular price €17,30 1,15 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €18,82
    You are saving: -€1,52
    1,15 € / 1ud
  • Pharmadiet Lactadiet Cats, 134X7,5 gr (1.005 gr)
    -13%

    Pharmadiet Lactadiet Cats, 134X7,5 gr (1.005 gr)

    Regular price €86,10 85,67 € / 1kg
    Sale price €86,10 Regular price €98,74
    You are saving: -€12,64
    85,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Lactadiet Cat Feeding Bottle, 120 ml
    -28% Promo FD

    Pharmadiet Lactadiet Cat Feeding Bottle, 120 ml

    Regular price €5,60 4,67 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €7,83
    You are saving: -€2,23
    4,67 € / 100ml
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada Otological Cleaner 125 ml

    Regular price €13,10 10,48 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €15,58
    You are saving: -€2,48
    10,48 € / 100ml