Collection:

Dogs

  • Merial Dermoscent Essencial Dogs 0-10 Kg 4 Pipettes
    -9% Promo FD

    Merial Dermoscent Essencial Dogs 0-10 Kg 4 Pipettes

    Regular price €23,70 5,93 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €26,06
    You are saving: -€2,36
    5,93 € / 1ud
  • Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml
    -5%

    Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml

    Regular price €8,90
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
  • Stangest Wild Cologne, 200 ml
    -13%

    Stangest Wild Cologne, 200 ml

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €9,56
    You are saving: -€1,26
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml

    Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,75
    You are saving: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml

    Regular price €20,90
    Sale price €20,90 Regular price €23,41
    You are saving: -€2,51
  • Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml
    -13%

    Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml

    Regular price €14,70
    Sale price €14,70 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,25
  • Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets
    -16%

    Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets

    Regular price €13,00
    Sale price €13,00 Regular price €15,55
    You are saving: -€2,55
  • Stangest Espiruvet 750 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 750 Tablets

    Regular price €49,30
    Sale price €49,30 Regular price €51,89
    You are saving: -€2,59
  • Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g
    -8%

    Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g

    Regular price €16,70 41,75 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €18,15
    You are saving: -€1,45
    41,75 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg
    -6%

    Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg

    Regular price €44,90 22,45 € / 1kg
    Sale price €44,90 Regular price €47,68
    You are saving: -€2,78
    22,45 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle
    -18%

    Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle

    Regular price €12,80
    Sale price €12,80 Regular price €15,63
    You are saving: -€2,83
  • Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml
    -7%

    Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml

    Regular price €11,50 2,3 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €12,42
    You are saving: -€0,92
    2,3 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml

    Regular price €9,40 7,52 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €10,38
    You are saving: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Virbac Allerderm Spot-On 2 ml 6 Pipettes
    -5%

    Virbac Allerderm Spot-On 2 ml 6 Pipettes

    Regular price €25,00 1250,0 € / 100ml
    Sale price €25,00 Regular price €26,27
    You are saving: -€1,27
    1250,0 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex Collar

    Regular price €5,90 5,9 € / 1ud
    Sale price €5,90 Regular price €6,60
    You are saving: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Piss-Stop, 200 Ml
    -5%

    Stangest Piss-Stop, 200 Ml

    Regular price €8,00 4,0 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €8,42
    You are saving: -€0,42
    4,0 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml
    -5%

    Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml

    Regular price €8,10 4,05 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €8,53
    You are saving: -€0,43
    4,05 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Insect Repellent With Odour Absorber 500 Ml
    -10%

    Stangest Stanvet Life Insect Repellent With Odour Absorber 500 Ml

    Regular price €11,70 2,34 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €12,95
    You are saving: -€1,25
    2,34 € / 100ml
  • Frontline Combo Spot On Dogs 20-40 Kg - 3 Pipettes
    -25%

    Frontline Combo Spot On Dogs 20-40 Kg - 3 Pipettes

    Regular price €27,20 0,07 € / 100gr
    Sale price €27,20 Regular price €36,11
    You are saving: -€8,91
    0,07 € / 100gr
  • Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs Up To 4 Kg 4 Units X 0.4 Ml
    -5%

    Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs Up To 4 Kg 4 Units X 0.4 Ml

    Regular price €30,30 7575,0 € / 100ml
    Sale price €30,30 Regular price €31,89
    You are saving: -€1,59
    7575,0 € / 100ml
  • Frontline Spray, 100 ml
    -23%

    Frontline Spray, 100 ml

    Regular price €15,10 15,1 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €19,58
    You are saving: -€4,48
    15,1 € / 100ml
  • Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm
    -9% Promo FD

    Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm

    Regular price €83,00 8300,0 € / 1kg
    Sale price €83,00 Regular price €91,29
    You are saving: -€8,29
    8300,0 € / 1kg
  • Aesculap Blades Favorita 730 1 2Mm
    -9%

    Aesculap Blades Favorita 730 1 2Mm

    Regular price €82,00 8200,0 € / 1kg
    Sale price €82,00 Regular price €90,25
    You are saving: -€8,25
    8200,0 € / 1kg
  • Aesculap Maquina Favorita Ii
    -5%

    Aesculap Maquina Favorita Ii

    Regular price €469,30 46930,0 € / 1kg
    Sale price €469,30 Regular price €494,00
    You are saving: -€24,70
    46930,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Machine
    -12% Promo FD

    Aesculap Exact Machine

    Regular price €208,30 20830,0 € / 1kg
    Sale price €208,30 Regular price €236,44
    You are saving: -€28,14
    20830,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Blade
    -12%

    Aesculap Exact Blade

    Regular price €51,40 5140,0 € / 1kg
    Sale price €51,40 Regular price €58,60
    You are saving: -€7,20
    5140,0 € / 1kg
  • Heiniger Saphir Cord Adapter
    -9%

    Heiniger Saphir Cord Adapter

    Regular price €103,20 10320,0 € / 1kg
    Sale price €103,20 Regular price €113,15
    You are saving: -€9,95
    10320,0 € / 1kg
  • Artero Vitalising Shampoo 250Ml
    -21% Promo FD

    Artero Vitalising Shampoo 250Ml

    Regular price €10,60 4,24 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €13,37
    You are saving: -€2,77
    4,24 € / 100ml
  • Artero Vitalising Shampoo 5L
    -12%

    Artero Vitalising Shampoo 5L

    Regular price €82,90 8290,0 € / 1kg
    Sale price €82,90 Regular price €93,97
    You are saving: -€11,07
    8290,0 € / 1kg
  • Artero Moisturising Shampoo 250Ml
    -24%

    Artero Moisturising Shampoo 250Ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €14,43
    You are saving: -€3,43
    4,4 € / 100ml