Collection:

Digestive disorders

  • Gelsectan Intestinal Function, 15 Capsules
    -13%

    Gelsectan Intestinal Function, 15 Capsules

    Regular price €9,40 0,63 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €10,80
    You are saving: -€1,40
    0,63 € / 1ud
  • Kaleidon Hydro 3 x 6 Doses
    -16%

    Kaleidon Hydro 3 x 6 Doses

    Regular price €27,00 9,0 € / 1ud
    Sale price €27,00 Regular price €32,04
    You are saving: -€5,04
    9,0 € / 1ud
  • Bromatech Pirolex , 24 tablets
    -21%

    Bromatech Pirolex , 24 tablets

    Regular price €20,80 20,8 € / 1ud
    Sale price €20,80 Regular price €26,36
    You are saving: -€5,56
    20,8 € / 1ud
  • Dietisa Carboactiv , 60 capsules
    -26%

    Dietisa Carboactiv , 60 capsules

    Regular price €13,90 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €18,77
    You are saving: -€4,87
    0,23 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Gastrivance , 60 tablets
    -21%

    Ysonut Inovance Gastrivance , 60 tablets

    Regular price €27,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €35,32
    You are saving: -€7,52
    0,46 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 2X50 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 2X50 Capsules

    Regular price €17,70
    Sale price €17,70 Regular price €22,66
    You are saving: -€4,96
  • -32%

    Daofood Plus, 2X60 Capsules

    Regular price €61,50 0,51 € / 1ud
    Sale price €61,50 Regular price €89,98
    You are saving: -€28,48
    0,51 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes
    -15%

    Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes

    Regular price €23,60 0,84 € / 1ud
    Sale price €23,60 Regular price €27,86
    You are saving: -€4,26
    0,84 € / 1ud
  • Cinfa Ns Lactoben Disp, 2X50 Tablets
    -7%

    Cinfa Ns Lactoben Disp, 2X50 Tablets

    Regular price €21,70 0,22 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €23,36
    You are saving: -€1,66
    0,22 € / 1ud
  • -19%

    Salvat Nutira, 2X28 Tablets

    Regular price €22,10
    Sale price €22,10 Regular price €27,32
    You are saving: -€5,22
  • Ynsadiet Regulaben 30Cap.
    -5% Promo FD

    Ynsadiet Regulaben 30Cap.

    Regular price €17,00 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €17,89
    You are saving: -€0,89
    0,57 € / 1ud
  • IntestVita Transit 30 capsules – With fibre and probiotics
    -23%

    IntestVita Transit 30 capsules – With fibre and probiotics

    Regular price €11,80 0,39 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €15,35
    You are saving: -€3,55
    0,39 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 50 Tablets
    -34%

    Solgar Vegan Digestive Enzymes, 50 Tablets

    Regular price €15,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €22,57
    You are saving: -€7,57
    0,3 € / 1ud
  • Solgar Lactase 3500, 30 Tablets
    -36%

    Solgar Lactase 3500, 30 Tablets

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €23,15
    You are saving: -€8,25
    0,5 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 250 tablets
    -34%

    Solgar Vegan Digestive Enzymes, 250 tablets

    Regular price €54,20 0,22 € / 1ud
    Sale price €54,20 Regular price €81,99
    You are saving: -€27,79
    0,22 € / 1ud
  • Forza Vita Rabarlax , 24 grams
    -12%

    Forza Vita Rabarlax , 24 grams

    Regular price €13,10 54,58 € / 100gr
    Sale price €13,10 Regular price €14,95
    You are saving: -€1,85
    54,58 € / 100gr
  • Arcid Heartburn & Reflux , 12 sticks
    -19%

    Arcid Heartburn & Reflux , 12 sticks

    Regular price €8,00 0,67 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,89
    0,67 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Digestive Enzymes Plus , 90 capsules
    -28%

    Pure Encapsulations Digestive Enzymes Plus , 90 capsules

    Regular price €22,30 0,25 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €30,80
    You are saving: -€8,50
    0,25 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Poly-Preflora , 138 g
    -26%

    Pure Encapsulations Poly-Preflora , 138 g

    Regular price €27,40 19,86 € / 100gr
    Sale price €27,40 Regular price €36,80
    You are saving: -€9,40
    19,86 € / 100gr
  • Intoleran Lactase In Drops Food Supplement , 14 ml
    -23%

    Intoleran Lactase In Drops Food Supplement , 14 ml

    Regular price €11,20 80,0 € / 100ml
    Sale price €11,20 Regular price €14,53
    You are saving: -€3,33
    80,0 € / 100ml
  • Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules
    -13% Promo FD

    Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules

    Regular price €26,10 0,73 € / 1ud
    Sale price €26,10 Regular price €30,00
    You are saving: -€3,90
    0,73 € / 1ud
  • Sedycolon Toxdepur , 20 sticks
    -24%

    Sedycolon Toxdepur, 20 sachets

    Regular price €23,90 1,2 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €31,39
    You are saving: -€7,49
    1,2 € / 1ud
  • Lamberts Turmemoric 60 Tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Turmemoric 60 Tablets

    Regular price €35,10 0,59 € / 1ud
    Sale price €35,10 Regular price €46,55
    You are saving: -€11,45
    0,59 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Guard Adr 60 Tablets
    -23% Promo FD

    Lamberts Multi-Guard Adr 60 Tablets

    Regular price €24,60 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,60 Regular price €31,95
    You are saving: -€7,35
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts Refreshall 120 Tablets
    -11% Promo FD

    Lamberts Refreshall 120 Tablets

    Regular price €35,90 0,3 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €40,45
    You are saving: -€4,55
    0,3 € / 1ud
  • Lamberts Bromelain 60 Tablets
    -25%

    Lamberts Bromelain 60 Tablets

    Regular price €30,70 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,70 Regular price €40,80
    You are saving: -€10,10
    0,51 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Lactase 10.000 36 Capsules
    -21% Promo FD

    Intoleran Intoleran Lactase 10.000 36 Capsules

    Regular price €19,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €19,00 Regular price €23,95
    You are saving: -€4,95
    0,53 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Cozidase 60 Capsules
    -9% Promo FD

    Intoleran Intoleran Cozidase 60 Capsules

    Regular price €25,90 0,43 € / 1ud
    Sale price €25,90 Regular price €28,55
    You are saving: -€2,65
    0,43 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Starchway 50 Capsules
    -13% Promo FD

    Intoleran Intoleran Starchway 50 Capsules

    Regular price €20,50 0,41 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €23,68
    You are saving: -€3,18
    0,41 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Lactase 2500 100 tablets
    -23%

    Intoleran Intoleran Lactase 2500 100 tablets

    Regular price €19,30 0,19 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €24,95
    You are saving: -€5,65
    0,19 € / 1ud