• Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
-26% Promo FD

Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml

SKUEQ8436003021636

A vibrational supplement associated with the balance of earth energy.

Regular price €22,70 45,4 € / 100ml
Sale price €22,70 Regular price €30,88
You are saving: -€8,18
45,4 € / 100ml
Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
Regular price €22,70 45,4 € / 100ml
Sale price €22,70 Regular price €30,88
You are saving: -€8,18
45,4 € / 100ml

 

 

What is Equisalud Vibroextract Earth, 50 ml?

Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml is intended for the following purpose: a vibrational supplement associated with balancing earth energy. It is available in a 50 ml bottle.

Purpose of the formula

Its formulation and presentation are designed to fulfil the purpose described, in accordance with the product’s instructions for use.

Main characteristics

  • Formula identified as Equisalud Vibroextract Earth, with the ingredients and concentrations stated on the label.
  • Pack size: 50 ml.
  • Adults interested in vibrational therapy associated with balancing earth energy.

Directions for use and precautions

Follow the dosage and instructions indicated on the packaging. Do not exceed the recommended daily dose. Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Consult a healthcare professional during pregnancy or whilst breastfeeding, if you are taking medication, or if you have any medical conditions.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me