• Soria Natural Artichoke Extract S Xxi, 50 Ml
-10%

Soria Natural Artichoke Extract S XXI, 50 ml

SKUSO8422947044022

Soria Natural Artichoke Extract S XXI, 50 ml is a plant-based product in a 50 ml bottle, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €7,92 15,84 € / 100ml
Sale price €7,92 Regular price €8,80
You are saving: -€0,88
15,84 € / 100ml
Soria Natural Artichoke Extract S Xxi, 50 Ml
Soria Natural Artichoke Extract S XXI, 50 ml
Regular price €7,92 15,84 € / 100ml
Sale price €7,92 Regular price €8,80
You are saving: -€0,88
15,84 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me