• Miniland Thermibag Azure 500Ml
-36%

Miniland Thermibag Azure 500Ml

SKUMI8413082892418

Thermibag Azure isothermal bag 500ml

Regular price €9,29 1,86 € / 100ml
Sale price €9,29 Regular price €14,50
You are saving: -€5,21
1,86 € / 100ml
Miniland Thermibag Azure 500Ml
Miniland Thermibag Azure 500Ml
Regular price €9,29 1,86 € / 100ml
Sale price €9,29 Regular price €14,50
You are saving: -€5,21
1,86 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me